Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Numizmatyczny sklep internetowy. »

  Twoje hobby to numizmatyka czy wiesz że : Numizmatyka to nauka wchodząca w skłąd nauk historycznych zajmująca się klasyfikowaniem banknotów i monet. Na początku XV część numizmatyki przerodziła się w kolekcjonerstwo. W celu sprostania zapotrzebowaniu wraz z rozwojem numizmatyki jako hobby postało dużo różnych podmiotów pomagających kolekcjonować monety. Jednym z najlepszych portali jest firma multi-monety.pl. Nasz portal posiada do sprzedaży bardzo duży wybór monet złotych, srebrnych, zagranicznych, a także złoto i srebro inwestycyjne. Multi-monety.pl oferują najlepszy abonament monet kolekcjonerskich NBP. Terminowość dostawy i pełen profesjonalizm czynią z naszego sklepu najlepszą alternatywę zakupu monet poprzez internet. Dzięki współpracy z naszym partnerem handlowym Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową Nike nasze produkty można odebrać osobiście w 29 placówkach na terenie 16 miejscowości.
  Inwestycja na przyszłość? - rozwiązanie jest jedno- inwestuj w monety!

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki ekspozycyjne »

  Jako firma SIP Krosno istniejemy od 1950 roku. Od tego czasu naszą specjalizację stanowią stojaki reklamowe i stojaki ekspozycyjne, które dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Naszą kadrę tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści zdolni zrealizować wszelkie indywidualne wymagania Klientów. Stojaki przez nas produkowane są eksportowane na skalę europejską, a faktem, który potwierdza nasz profesjonalizm z pewnością jest współpraca z tak znanymi przedsiębiorstwami jak Coca Cola, Philips, Mars. Daj się odnaleźć i skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep numizmatyczny Dukat »

  W sklepie kolekcjonerskim posiadamy najtańszą i najbogatszą ofertę akcesoriów numizmatycznych do bezpiecznego przechowywania monet czy banknotów. Mamy duży wybór monet i banknotów kolekcjonerskich z całego świata w stanach bankowych. Ciekawe książki i literaturę numizmatyczną pomocną w identyfikacji i wycenie walorów.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parasole »

  Piękna jesień w kraju ojczystym jest słynna z małych dywaników wielobarwnych listowia i ulewnych pór które mobilizują do pozostania w domu z kubkiem pysznej herbaty w rączce Sposobem na deszczową pogodę na pewno będzie zakup parasolki taki który wytrzyma zawieruchę i przysporzy nam odwagi atrakcyjnym aparycją. Zapraszamy: parasoleParasol rzeczywiście znaczy „pilnujący przed słońcem”, ale nazwą tą formułuje się się też przedmioty pilnujące przed pokrywa śnieżną i głównie przed słotami Wychodzi na tożeparasolka ma rozciągłą tradycję.Pierwotne prototypy ukazały się w starożytnym Egipcie mniej więcej 4000 lat temu. Miały one strzec przed słońcem Parasol strzegący przed deszczem ukazał gdzies tak około IV wieku n.e. w Chinach.Karmazynowo- asygnowany był dla panującego władcy, a błękitne dla rolników. Mnóstwo lat upłynęło, nim powstała sie rozkładany model parasola – przytrafiło się to w 1715 roku w Państwie Francuskim. Parasole w Europie wynurzyły się za pośrednictwem społeczeństwa greckiego, a pierwotny obiekt handlowy z parasolami otwarto w 1830 roku w Londynie – był to James Smith & Sons. Jak wytwarzano parasolki? Na podstawę wytworzony z drzewa albo fiszbinu nakładano włóczkę albo umoczony cieczą olejną dzianinę. Rączki były wykonane z drzewa hebanowego lubinnego stężałego krokwi.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów »

  Nasza firma Ad Akta Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2002 a obecnie jest jedną z największych firm archiwizacyjnych działających na terenie środkowej Polski. Specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją. We wszystkich naszych działaniach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klientów, ich wewnętrznych procedur i regulaminów. Naszym klientom oferujemy również usługi dedykowane tj. usługi i rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenie klientów dostosowane do ich specyfiki działania. Jeśli jesteś zainteresowany przechowywaniem dokumentów ich archiwizacją lub też niszczeniem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje gazowe lublin »

  W dzisiejszych czasach spotykamy się z lawinowo rosnącymi kosztami paliwa. W ogromnej dawce koncentruje się to na posiadaczach aut na benzynę. Dlatego też wielu z takowych szukając nieodzownych redukcji wydatków decyduje się przerobić swe samochody na zasilanie gazem. Takowy trend jest wyraźny od dłuższego czasu. Podobnie jest również w Lublinie. Właśnie dlatego skonstruowana została ta oto strona internetowa. Praktycznie każdy zainteresowany instalacjami gazowymi w autach znajdzie tu kluczowe dane w temacie funkcjonujących na obszarze Lublina warsztatów, jakie zajmują się nie tylko przerabianiem samochodów oraz instalacją zasilania gazowego, ale na przykład również ich badaniem lub także naprawą. Wszystkie persony zaciekawione takowymi danami serdecznie inwitujemy do wizyty na tej oto witrynie.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing usług księgowych »

  Biuro rachunkowe- Katowice oferuje profesjonalne usługi księgowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. W zakresie oferowanych świadczeń znajdziecie Państwo outsourcing kadr i płac, który obejmuje pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór finansowy, raportowanie wypłat, a także sprawozdania finansowe. Pracownicy biegli w zakresie ekonomii, którzy zajmują się sprawami finansowymi swoich Klientów prowadzą do oszczędności czasu i redukcji kosztów w ich przedsiębiorstwach. Szczegółowe informacje o zasadach współpracy i zakresie oferowanych usług, a także rekomendacje innych firm znajdziecie Państwo na stronie internetowej MDDP Outsourcing.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc domowa »

  Zostawiając niańkę, jaka ma zając się własną pociechą alternatywnie osobą starszą nieustająco frapujemy się czy taka osoba ma właściwe kwalifikacje. Wiecznie frapujemy się czy pozostawiamy bliskiego w pewnym towarzystwie. O ile nie chcecie Państwo już więcej się nad tym frapować, w takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją. Na witrynie wyszukacie Państwo całkowitą propozycję agencji opiekunek.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy integracyjne »

  Nie masz pomysłu jak zorganizować dla swoich pracowników wyjazd integracyjny? Właśnie dla tego powstała grupa Open Mind Team. Nasz zespół działa od 2007 roku. Jego zróżnicowany skład jest atutem - łączy bowiem bogate doświadczenie osób od dawna działających na rynku imprez firmowych z nowatorskim podejściem tych, którzy dotąd nie byli zaangażowani w usługi firmowe w zakresie szkoleń outdoor. Trzon zespołu tworzą menadżerowie, psycholodzy oraz szkoleniowcy. Obsługujemy każdego klienta kompleksowo. Zajmiemy się Wyborem oraz rezerwacją hotelu, organizacją transportu, cateringiem, wykorzystaniem wybranych atrakcji typu samochody terenowe, quady, paintball i inne. Skontaktuj się z nami a my dopasujemy swoje propozycje do Twoich wymagań.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani kredyt Gdańsk »

  Pragniesz korzystać z naszej oferty? Jesteś zaciekawiono naszą poradą? Serdecznie namawiamy Cię zatem do zaciekawienia się naszą ofertą znacznie bliżej. Już dziś jesteśmy w stanie doradzić jakie lokaty będą dla Ciebie najlepsze. Polecamy Ci też nasze doradztwo w kwestii kredyty Gdańsk. Jedyne u nas będziesz skłonny zyskać fachowe dane,które pochodzą od doradców, którzy nie współpracują z żadnymi placówkami finansowymi. Kredyty hipoteczne oraz ofe u nas będzie dawało fakt, iż masz możliwość nam na pewno zaufać. Namawiamy z całego serca!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ręczne myjnie samochodowe lublin »

  Praktycznie każdy właściciel auta wie, że należy o swoje auto dbać. Dzięki temu będzie ono tak odpowiednio działało oraz będzie źródłem dumy dla posiadacza. Jednym z czynników, który jest niesłychanie ważny w kontekście takiej dbałości o auto jest na pewno odpowiednio częste odwiedzanie myjni samochodowych. Ta oto witryna internetowa została stworzona żeby każdy, kto potrzebuje skorzystać z oferty najlepszych myjni ręcznych w Lublinie nie był zmuszony się w tym momencie kłopotać gdzie taką myjnię manualną odnaleźć. Myjnie manualne są niezwykle dobrym podejściem dla każdego, kto potrzebuje zadbać nienagannie o wygląd zewnętrzny swego samochodu, oraz o tym podobne. Jeśli ktoś spośród Państwa jest zainteresowany myjniami manualnymi w Lublinie winien jak najszybciej zaznajomić się z zawartością niniejszej strony.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzejnik »

  Zakłady Instal-Projekt jest liderem w obrębie producentów grzejników, grzałek i suszarek. Projekty wywodzące się z firmy wyróżnia nie tylko wysoka jakość ale i innowacyjne rozwiązania, inspirujące pomysły i zastosowania. Oferowane grzejniki pokojowe łączą w sobie funkcjonalność i design, podobnie jak grzejniki łazienkowe, których kształt i formę można wkomponować w aranżację każdego wnętrza. Produkcja opiera się na 3 nowoczesnych liniach technologicznych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu cały czas zapewniona zostaje najwyższa jakość produktów.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ceny usług budowlanych »

  Prezentujemy ceny usług budowlanych ustalanych na podstawie cenników firm budowlanych z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Katowic. Monitoring cenników usług ponad 8000 firm z całej Polski
  Zapraszamy firmy budowlane i osoby prywatne do korzystania z naszego Barometru cen usług budowlanych. Ceny usług aktualizowane są co tydzień.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykładziny »

  Wykładziny z oferty firmy WAPOL Wykładziny Obiektowe Sp. z o.o. wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem. WAPOL świadczy usługi dedykowane na potrzeby konkretnego obiektu – np. hotel, restauracja czy SPA. Oferta obejmuje wykładziny dywanowe, wykładziny drewnopodobne, wykładziny ścienne, płytki dywanowe, itp. WAPOL zapewnia profesjonalne poradnictwo przy doborze odpowiednich wykładzin. Niepodważalnym dowodem najwyższej jakości usług jest duża liczba referencji wystawionych przez rzesze zadowolonych usługobiorców. WAPOL Wykładziny Obiektowe Sp. z o.o. zapewnia także montaż oraz czyszczenie wykładzin. Jest to istotna kwestia, jeśli chodzi o wyroby wystawione na wyjątkowo intensywną eksploatację. Profesjonalne usługi firmy WAPOL typu czyszczenie wykładzin czy ich zabezpieczanie zagwarantują ich dobry wygląd oraz długoletnie użytkowanie.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczna, zdrowa żywność Kraków »

  Sporo przedsiębiorców wie, jak znacznym zainteresowaniem cieszy się współcześnie ekologiczna żywność. Kraków niewątpliwie jest wielkim rynkiem zbytu dla tego rodzaju żywności. W ciągu nadchodzących lat trend ten będzie wciąż obecny. Polacy mają już dość chemicznego jedzenia, stąd wybierają się właśnie na zakupy w delikatesach internetowych takich jak przykładowo organicznysklepik.pl. Liczne obniżki cen powodują, że firma zdecydowanie nie narzeka na mały utarg. Z pewnością świadczy to o tym, że w ofercie tego sklepu znajduje się jedynie zdrowa żywność. Kraków stał się miastem, gdzie znaczny nacisk kładzie się na to, co spożywają jego mieszkańcy. Zdrowy tryb życia propagowany przez władze miasta z pewnością zasługuje na uznanie w oczach mieszkańców.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerów Rzeszów »

  Biuro-mat posiada bogatą ofertę w branży komputerowej. Firma oferuje kasy fiskalne, programy komputerowe oraz tusze. Rzeszów jest siedzibą naszej firmy oraz miastem, które również zaopatrujemy w internet. Biuro-mat posiada samodzielny serwis monitorów oraz serwis drukarek. Nasza firma stała się dobrze wykwalifikowanym partnerem w branży IT. Bogata oferta firmy Biuro-mat pozwala na kompleksową współpracę począwszy od serwisu różnych urządzeń poprzez usługi dostarczania Internetu jak również sprzedaż urządzeń komputerowych nie tylko na terenie Rzeszowa. Świadczymy usługi w zakresie odzyskiwania danych w Rzeszowie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Sidor Transport Przeprowadzki WrocławPiastowska 63/7, 50-361 Wrocław 71 328 43 02 - 694 533 885 (Tel. kom.) Firma Sidor Transport świadczy usługi w zakresie : transport krajowy, transport międzynarodowy, przeprowadzki. Każdy zlecony transport dotrze szybko i bezpiecznie. Posiadamy ogromne doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stolarz Sierakowice »

  Chcesz skorzystać z usług zakładu stolarskiego, ale tak naprawdę nie potrafisz odnaleźć konkretnego pod Twoje oczekiwania? Zachęcam Cię do odwiedzenia mojej witryny www i zapoznania się z moja ofertą. Jedynie dzięki wspólnemu działaniu ze mną dowiesz się, iż Twoje drzwi drewniane posiadają najlepszą jakość. Do naszych klientów da się wliczyć głównie wspólnoty mieszkaniowe, ale również i indywidualne osoby. Bobkowski jest najodpowiedniejszym zakładem, w jakim da się otrzymać najodpowiedniejsze produkty wytworzone z litego drewna.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprowadzanie aut »

  Witryna www, na jakiej umieszczamy szczególnie dla Was dane na rzecz ściągania upatrzonych aut z różnych państw. Zwłaszcza mogą okazać się pozytywne wiadomości na przedmiot jednostek, jakie wytrawnie frapują się ściąganiem samochodów, a także części wymienialnych do nich z rozmaitych państw. Zdołasz sprowadzić auto osobiście względnie zdać się na profesjonalistów. Wybór cały czas należy jedynie do Ciebie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: