Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · następna strona »
 • Szkolenia bhp »

  Ażeby dziś dać sobie radę w prowadzeniu prywatnej spółki należy posiadać wiedzę praktycznie z dowolnej dziedziny rynku. Jako biznesmen musisz dodatkowo pamiętać o BHP we własnym zakładzie, jest to niesłychanie ważne ponieważ brak adekwatnej znajomości nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności. Aby uniknąć trudów z prawem koniecznie skorzystaj z propozycji jednostki Codexbhp, jest to biznes z doświadczeniem jak również szalenie dobrą znajomością nakazów BHP. Dowolne szkolenia BHP oraz ppoż to dla nich błahostka. Sprawdź koniecznie sam i odwiedź ich stronę internetową. Pozdrawiam

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing usług księgowych »

  Biuro rachunkowe- Katowice oferuje profesjonalne usługi księgowe dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. W zakresie oferowanych świadczeń znajdziecie Państwo outsourcing kadr i płac, który obejmuje pełne prowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór finansowy, raportowanie wypłat, a także sprawozdania finansowe. Pracownicy biegli w zakresie ekonomii, którzy zajmują się sprawami finansowymi swoich Klientów prowadzą do oszczędności czasu i redukcji kosztów w ich przedsiębiorstwach. Szczegółowe informacje o zasadach współpracy i zakresie oferowanych usług, a także rekomendacje innych firm znajdziecie Państwo na stronie internetowej MDDP Outsourcing.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani kredyt Gdańsk »

  Pragniesz korzystać z naszej oferty? Jesteś zaciekawiono naszą poradą? Serdecznie namawiamy Cię zatem do zaciekawienia się naszą ofertą znacznie bliżej. Już dziś jesteśmy w stanie doradzić jakie lokaty będą dla Ciebie najlepsze. Polecamy Ci też nasze doradztwo w kwestii kredyty Gdańsk. Jedyne u nas będziesz skłonny zyskać fachowe dane,które pochodzą od doradców, którzy nie współpracują z żadnymi placówkami finansowymi. Kredyty hipoteczne oraz ofe u nas będzie dawało fakt, iż masz możliwość nam na pewno zaufać. Namawiamy z całego serca!

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Flexible Finance położone w Chorzowie, oferuje najwyższej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli założyłeś swoją firmę i pilnie szukasz kogoś, kto zawodowo zająłby się jej obsługa od strony ksiąg to trafiłeś idealnie. W witrynie zamieściliśmy ofertę wszystkich świadczonych przez nas usług, jak i ich wycenę. W przypadku pełnej obsługi przedsiębiorstw jednak, ceny określane są nieco inaczej. Jeżeli z kolei dopiero zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, zapewniamy wsparcie w zakresie profesjonalnego doradztwa.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowanie z unii europejskiej lublin »

  MODUS Doradztwo Gospodarcze proponuje swoim przyszłym klientom na przykład sporządzanie kompletnych wniosków o dotacje, sporządzanie harmonogramów zadaniowo - finansowych, biznesplanów, studiów wykonalności, prowadzenie analiz i prognoz finansowo - ekonomicznych. Każdy, kto jest zaciekawiony pozyskaniem dotacji z Unii Europejskiej dla firmy znajdującej się w obrębie województwa lubelskiego odnajdzie na naszej witrynie internetowej potrzebną pomoc. Nasza firma oferuje również fachowe wsparcie w zakresie wyboru programu finansowania. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej w tym temacie musisz jak najszybciej odwiedzić powyższą stronę i zapoznać się z jej ciekawą zawartością. Dotacje Unijne to ogromna szansa dla praktycznie każdego, kto chce rozwinąć skrzydła i unowocześnić swoją firmę. Nie zwlekajcie więc ani minuty dłużej.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe »

  Motivation Direct zapewnia innowacyjne rozwiązania dla biznesu, dzięki którym możliwe jest wsparcie sprzedaży oraz polepszenie kontaktów bezpośrednio między pracownikami. Efektywnym sposobem na stworzenie pożądanego wizerunku marki są programy lojalnościowe o szerokich możliwościach adaptacyjnych, które pozwalają na zredukowanie kosztów obsługi. Wsparciem dla przedsiębiorców oferowanym przez Motivation Direct jest także travel incentives, czyli tematyczne wyjazdy promocyjne. Zapraszamy do odwiedzenia prezentowanej strony internetowej, która na pewno pomoże Ci pozyskać lojalnych Klientów.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe »

  Graffmark Sp.z o.o. - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm. Motywuj swoich klientów oraz zyskaj ich lojalność wobec własnej firmy!
  Aktualny rynek dobrze już poznał siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski program lojalnościowy dla klientów, dlatego nasza firma jako solidnie działająca platforma Business to Business udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy motywacyjne dla małych i dużych. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty oraz Wirtualny program lojalnościowy epunkty.pl
  Nasze programy są dostosowane do momentalnego wdrożenia, jest także możliwość dany program lojalnościowy spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym wyposażamy naszego partnera w indywidualne katalogi nagród oraz holograficzne znaczki. Klienci zgromadzone znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system lojalnościowy opierający się na wirtualnych kontach ulokowanych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www. (NazwaTwojejFirmy) .epunkty.pl Klienci mają stały dostęp do swojego konta za pośrednictwem którego mogą sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać wymiany punktów na interesujące nagrody rzeczowe. Wieloletni staż na naszym rynku umożliwia nam sprostać nawet najwyższym wymogom stawianym przez nowoczesny rynek marketingowy. Do użytku posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zminimalizowaniem kosztów dla nowego partnera, na dodatek zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji nagród. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Tylko nasza kancelaria prawna w sposób niezwykle szybki zapewnić może Ci bardzo skuteczną i kompetentną obsługę prawną.
  Informujemy, iż adwokaci nasi pracują nie tylko w Katowicach, ale też w Krakowie, gdzie obsługują swoich klientów w biurowcu położonym w centrum miasta.
  Ponadto pragniemy przekazać Wam informację, iż nasza kancelaria prawna świadczy także porady prawne przez Internet, z których korzystać mogą osoby lubiące rozwiązywać swoje problemy online.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import Chiny »

  Odszukanie dobrego partnera biznesowego na obszarze, gdzie w żadnym wypadku uprzednio nie byliśmy zdoła być całkowicie łatwe. A co jeśli regionem, na jakim pragniemy, bądź pożądamy przedsięwziąć własne zmagania z interesem będą niesłychanie dalekie Chiny? Barierą, na jakiej zdołamy niezwykle łatwo skapitulować może stać się język czy też w każdym calu różna kultura. Scarlet OAK wspiera w nawiązywaniu kontaktów biznesowych na terenie Chin. Zapraszamy do skorzystania z naszej okazałej oferty.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa komputerowa Kraków »

  Dla znacznej większości przedsiębiorstw niezwykle duże znaczenie ma obsługa komputerowa, która jest realizowana przez doświadczone podmioty takie jak choćby noxit.pl. W witrynie internetowej powyższego przedsiębiorcy opublikowane wiadomości o wykonanych zleceniach i ich szczegółach. Najczęściej były to przedsiębiorstwa, które były doskonale wiedziały, czym w praktyce jest obsługa komputerowa. Kraków to powiat, gdzie pracuje sporo utytułowanych biznesmenów z różnorakich dziedzin. To też obszar, gdzie swoją siedzibę ma grupa noxit.pl, która pomimo twardej konkurencji dobrze trzyma się na lokalnym rynku, który ma duży potencjał kapitałowy. O ugruntowanej pozycji przedsiębiorstwa mogą świadczyć często wystawiane przychylne oceny pochodzące od dotychczasowych klientów.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi »

  Szukasz doradcy kredytowego? Polecamy Grupę Maestro. Nasi Doradcy kredytowi mają swoje oddziały na terenie całej południowej Polski. W swojej ofercie proponują profesjonalne doradztwo w zakresie: kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów samochodowy, kredytów dla firm, lesaingu, kredytów mieszkaniowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych, kredytów na zakup maszyn i urządzeń. Nasze biura mieszczą się w Katowicach, Krakowie, Opolu, Częstochowie, Wrocławiu, Gliwicach, Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy i Rybniku.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT Kraków »

  Brakuje Ci usług informatycznych w fachowym standardzie? Studio Merigold zapewnia usługę: fachowego help desku, nadzorowania systemów komputerowych, outsourcingu Informatycznego...

  Macie notoryczne kłopoty z platformami komputerowymi? Pozbądźcie się Państwo trudności - kompetentne doradztwo, wykwalifikowany outsourcing IT, szczegółowe audyty systemów.

  Sprawdź ofertę usług IT!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie »

  Hojo.pl to pierwsza strona internetowa w Polsce na której znaleźć można firmy zajmujące się specjalistycznym sprzątaniem różnorodnych powierzchni. Na stornie zostały zamieszczone firmy, które oferują stały serwis sprzątający ale także jednorazową usługę jak, np. pranie tapicerki samochodowej. Usługi te wykonywane są za pomocą profesjonalnych urządzeń doprowadzających do czystości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Na stronie hojo.pl firmę sprzątającą można odnaleźć niezależnie oraz rodzaju usług a także lokalizacji i np. będzie to pranie dywanów w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Dlatego jeżeli poszukujesz profesjonalistów w usługach sprzątania dla swojej firmy czy domu odwiedź stronę internetową hojo.pl

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne porady prawne Bydgoszcz »

  Porady prawne Bydgoszcz to taki typ usługi, który jest wymierny i jego jakość ocenia się na podstawie skuteczności. Ważny jest zatem wybór odpowiedniej kancelarii, która specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Kancelaria Justa mająca siedzibę w Bydgoszczy zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, podatkowego, upadłościowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych czy choćby prawa budowlanego. Nasz prawnik Bydgoszcz podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny i nie generalizuje problemów. Dzięki temu skuteczność reprezentowania naszych klientów przed sądami oraz organami administracji państwowej jest wysoka. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się oferta naszej firmy wraz z cennikiem usług, a także charakterystyką zatrudnionych u nas prawników. Jeśli interesują Cię skuteczne porady prawne Bydgoszcz to skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszej kancelarii. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Profit Wrocław »

  Nasze biuro istnieje od 1991 roku. Zespól Biura posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w spółkach prawa handlowego, organizacjach pozarządowych oraz w spółce doradztwa podatkowego.

  Klientom oferujemy:
  usługi księgowe,
  obsługę kadr i płac,
  pośrednictwo w zakresie uzyskiwania kredytów i pożyczek,
  obsługę prawną.

  Wzorujemy się na rozwiązaniach stosowanych przez światowych liderów outsourcingu usług księgowych i finansowych. Cały czas poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług, a także podnosimy jakość obsługi Klientów.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura na naszej stronie www.profit.wroclaw.pl

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Kraków »

  Chcesz poświecić całe dnie na uporanie się ze stosem faktur, rachunków? A może przyszła pora by wybrać dla siebie księgowość? Jeśli jesteś z Krakowa i myślisz nad wyborem najlepszego biura rachunkowego to zobacz co w ofercie ma BIUK. Niskie ceny, atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy, porady z zakresu podatków - to wszystko co oferuje Ci BIUK Kraków.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC - AC »

  Zapraszamy na zaprezentowaną stronę internetową gdzie zamieściliśmy porównywarkę ubezpieczeń dzięki jakiej w przeciągu kilku minut porównasz oferty ubezpieczeniowe 14 firm ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Po ocenieniu dostępnych ofert istnieje możliwość kupienia poszukiwanego ubezpieczenia online. Na naszej stronie odszukasz także forum na tematy związane z ubezpieczeniami, a również potrzebne dokumenty ubezpieczeniowe.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne, certyfikaty. Nowy Sącz. »

  Świadectwa charakterystyki energetycznej, certyfikaty energetyczne dla nowych budynków, sprzedawanych lub wynajmowanych. Profesjonalne wykonanie, krótkie terminy, rozsądne ceny. Wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej na terenie miasta Nowego Sącza oraz w promieniu 100 kilometrów. Uprawnienia do wystawiania świadectw energetycznych uzyskałem kończąc roczne studia podyplomowe na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Wykonuje świadectwa energetyczne dla budynków i lokali mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej wyposażonych również w instalację klimatyzacji. Posiadacz świadectwa charakterystyki energetycznej będzie dokładnie wiedział czy jego budynek jest energooszczędny oraz ile zużywa energii w skali roku. Zapraszam do korzystania z moich usług i do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny »

  Witryna internetowa mycv.pl powstała w trosce o wszystkich poszukujących zatrudnienia, ponieważ umożliwia napisanie perfekcyjnego życiorysu, który jest niezbędny w procesie rekrutacji. Na stronie umieszczono profesjonalne porady jak napisać CV, jakich błędów należy się wystrzegać, a w dodatku użytkownicy mają możliwość skorzystania z prostego kreatora, który tworzy przykładowy list motywacyjny. Wzór profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych dla reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk za darmo udostępniono na prezentowanej stronie, która pozwala także na opublikowanie powstałego podania o pracę pod unikalnym adresem www.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes pomysły »

  Ciepło zapraszam użytkowników tej strony na serwis biznesowy qwer.pl - Własny biznes pomysły. Omawiany serwis internetowy to portal publikujący spore ilości pomysłów na biznes. Poznasz na polecanej stronie spore ilości dobrych pomysłów na biznes, jak też info o tym jak założyć działalność gospodarczą. Polecana strona ma w zamierzeniu pokazać nową jakość wśród portali z pomysłami na biznes. Pomysły na nim umieszczane tworzone są przez ludzi połączone z biznesem, które prowadzą swoje interesy. Pomysły na własną firmę posegregowane są na kategorie według branży, jaką konkretny biznes mieści w sobie. Każdy z artykułów jest też oznaczony tagami, by prostym uczynić znalezienie pomysłu na biznes dla samego siebie. Oprócz tylko pomysłów na własną firmę w opisach znajdują się też informacje takie jak koszt na starcie danego biznesu. Chcesz założyć własną firmę lecz brakuje Tobie pomysłu? Wejdź na polecaną stronę już dzisiaj, a z pewnością odnajdziesz na niej właśnie pomysł dla siebie. Własny biznes to głównie zaspokojone ambicje jak i znacznie większe pieniądze aniżeli praca na etacie.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: