Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła Jazdy "Słoneczna" Kielce »

  Szkoła Jazdy Słoneczna z siedzibą przy ulicy Żytniej 8/4b zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii B. Na wszystkich czekają liczne promocje, elastyczne godziny nauki praktycznej oraz doświadczenie i zaangażowanie naszej kadry szkoleniowej. Oprócz tego w standardzie naszych usług zawierają się również stanowiska komputerowe bez ograniczeń, plac manewrowy zgodny z wymogami egzaminacyjnymi i materiały szkoleniowe w cenie kursu. Dokładniejszych informacji prosimy szukać na oficjalnej stronie Szkoły Jazdy Słoneczna http://www.sj-sloneczna.pl/ oraz na stornie facebookowej.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Zapraszamy na kurs prawa jazdy UK do naszej szkoły. Szkolimy w języku polskim w nim można zdawać egzaminy. Posiadamy instruktorów, którzy w razie potrzeby mogą wystąpić na egzaminach w roli tłumaczy. Posiadamy materiały szkoleniowe o wysokiej renomie w języku polskim. Materiały te obejmują cały zakres zagadnień występujący na egzaminach i pozwalające uzyskać dobre przygotowanie. Nasi klienci dostają wszelką pomoc i informację co umożliwia otrzymanie dokumentu w bardzo krótkim czasie. Posiadamy stronę internetową gdzie znajdują się wszelkie informacje związane z zagadnieniami zarówno warunków jak procesu szkolenia. Generalnie zdobycie prawa jazdy UK jest stosunkowo proste i i prawie wszyscy je uzyskują w pierwszym podejściu. Obowiązujące przepisy nie są rygorystyczne i proste. Osoby, które uzyskały już prawo jazdy na wyspach twierdzą, że jest to łatwiej zrobić tutaj niż w Polsce.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy UK »

  Zapisz się na kurs prawa jazdy UK do naszej szkoły. Szkolimy w języku polskim w takim można zdawać egzaminy. Nasi licencjonowani instruktorzy w razie potrzeby mogą wystąpić na egzaminach w roli tłumaczy. Posiadamy materiały szkoleniowe po polsku cieszące się bardzo dobrymi opiniami. Przy pomocy tych materiałów można opanować cały zakres tematu występujący na egzaminach i pozwalające uzyskać dobre przygotowanie. Nasi klienci dostają wszelką pomoc i informację co umożliwia otrzymanie dokumentu nawet w 3 miesiące. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszelkie informacje dotyczące przepisów jak i praktyczne szczegóły dotyczące egzaminów. Nabycie prawa jazdy UK jest stosunkowo proste i nie powinno sprawić większych trudności. Obowiązujące przepisy nie są rygorystyczne i proste. Osoby, które już zdawały egzaminy twierdzą, że jest o wiele łatwiej niż w Polsce.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Bielsko »

  Posiadasz dziecko w wieku przedszkolnym? Zależy ci na jego wszechstronnym rozwoju? Mieszkasz w Bielsku-Białej czy też okolicach? Jeśli tak, to miejsce to jest dla ciebie. Świetne przedszkole dla wyjątkowych milusińskich. Nasze najlepsze przedszkole Bielsko-Biała oferuje dzieciom pobyt w komfortowych warunkach w przyjaznym dla nich otoczeniu. Sale są przestronne i kolorowe, wyekwipowane we wszystko, co dziecko w przedszkolu wymaga. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna wie jak zadbać, by dzieci mogły nauczać się przez zabawę oraz żeby z ich twarzy nie schodził uśmiech. Obszerna oferta programowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a przemyślany program oświatowy i wychowawczy zapewnia, że dzieciak pójdzie do pierwszej klasy bardzo dobrze przystosowany.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna Rzeszów »

  Profesjonalna szkoła muzyczna w Rzeszowie - doskonała forma nauki w niskiej cenie. Profesjonalna wiedza przekazywana dla każdego!
  W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze materiały do nauki muzyki, oferujemy lekcje prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską oraz niezwykły klimat. Do tego prowadzimy lekcje tylko na markowym sprzęcie firmy Yamaha!
  Oferta edukacyjna na najbliższe miesiące nauki muzyki obejmuje lekcje śpiewu, naukę gry na gitarze oraz profesjonalne lekcje gry na perkusji. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Radom »

  Do naszej szkoły na zajęcia taneczne przyjmujemy zapisy od osób w każdym wieku. Odpowiedni dobrane wiekowe grupy taneczne, zależnie od indywidualnych umiejętności każdego uczestnika kursu. Naukę tańca prowadzimy od dawna, organizujemy kursy w wielu tańcach np. taniec standardowy lub taniec latynoamerykański. Zapraszamy

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych Kraków »

  Pewni z nas w młodości nie mieli możliwości uczyć się. Mieli nakaz wybrać się do szkoły zawodowej, aby uzyskać fach i pójść do pracy. Ale obecnie to nie jest kłopot. Można uzupełnić swe wykształcenie i zacząć kształcenie w liceum dla dorosłych. To miejsce jest dostosowane do oczekiwań swych słuchaczy. Daje możliwość wszystkim wyeliminować wszystkie zaległości poprzez to, że powiększa ilość godzin przedmiotów obligatoryjnych. Takie liceum więc zagwarantuje Ci szansę uzupełnienia barków z młodych lat. Nasze prywatne liceum zapewnia swym słuchaczom potwierdzenie o zdobytym tytule. Z lepszym wykształceniem ma się szansę na inne stanowisko pracy.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole z nauką angielskiego »

  Musical Babies to grupa przedszkoli, prowadzących naukę języka angielskiego przy udziale autorskiej metodologii. Ponad przeciętne wyniki metody opierają się na edukacji poprzez zabawę. Dzieci uczą się słownictwa angielskiego używając ich w trakcie śpiewania piosenek, wierszyków, oraz zabaw.
  Następuje bezwysiłkowe przyswajanie słów, oraz osłuchanie się z melodyką języka. Tego typu forma nauki dzieciom kojarzy się z przyjemnością, a więc nie występuje zjawisko znudzenia. Jednocześnie wesoła atmosfera całości wzmacnia skuteczność i efekty.

  Musical Babies przygotowała ofertę współpracy dla przedszkoli, oraz żłobków - jest to franczyza. W jej zakresie otrzymuje się szczegółowy podręcznik, pakiet szkoleniowy, oraz szkolenie we własnej siedzibie, pomoc metodyczną i administracyjną.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO, HACCP, ABI - Szkolenia, Wdrożenia - CZJ Infox Kraków »

  Firma szkoleniowa Infox Sp. z o.o z Krakowa przeprowadza szkolenia otwarte i zamknięte na terenie całej Polski takie jak: szkolenie ochrona danych osobowych szkolenie, ABI szkolenie, szkolenie ISO, szkolenia ISO, szkolenie HACCP, szkolenie z ochrony środowiska, szkolenie dla pełnomocnika i auditora. Dokładniejsze wiadomośi dotyczące planowanych kursów i usług dostępne są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy zespół Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne kursy »

  Nasza szkoła działa wciąż od prawie 20 lat, stąd posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu wszystkich uczniów. Dysponujemy doskonałymi nauczycielami i narzędziami pracy – pojazdami i klasami dydaktycznymi. Wszystko to powoduje, że wszyscy kursanci zazwyczaj bywają ucieszeni z poziomu proponowanym usług. Po zakończeniu kursu są oni doskonale wyszkoleni do testu oraz następnie jeżdżenia po drogach. Mamy w ofercie również kurs HDS bydgoszcz, które spotykają się ostatnimi czasy ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób widzi siebie w takim nietypowym i dobrze płatnym zawodzie, stąd wybierają te kursy. Na poniższej witrynie www da się znaleźć wszystkie interesujące informacje i zdobyć dane kontaktowe.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: