Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Przedszkole z nauką angielskiego »

  Musical Babies to grupa przedszkoli, prowadzących naukę języka angielskiego przy udziale autorskiej metodologii. Ponad przeciętne wyniki metody opierają się na edukacji poprzez zabawę. Dzieci uczą się słownictwa angielskiego używając ich w trakcie śpiewania piosenek, wierszyków, oraz zabaw.
  Następuje bezwysiłkowe przyswajanie słów, oraz osłuchanie się z melodyką języka. Tego typu forma nauki dzieciom kojarzy się z przyjemnością, a więc nie występuje zjawisko znudzenia. Jednocześnie wesoła atmosfera całości wzmacnia skuteczność i efekty.

  Musical Babies przygotowała ofertę współpracy dla przedszkoli, oraz żłobków - jest to franczyza. W jej zakresie otrzymuje się szczegółowy podręcznik, pakiet szkoleniowy, oraz szkolenie we własnej siedzibie, pomoc metodyczną i administracyjną.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole Bielsko »

  Posiadasz dziecko w wieku przedszkolnym? Zależy ci na jego wszechstronnym rozwoju? Mieszkasz w Bielsku-Białej czy też okolicach? Jeśli tak, to miejsce to jest dla ciebie. Świetne przedszkole dla wyjątkowych milusińskich. Nasze najlepsze przedszkole Bielsko-Biała oferuje dzieciom pobyt w komfortowych warunkach w przyjaznym dla nich otoczeniu. Sale są przestronne i kolorowe, wyekwipowane we wszystko, co dziecko w przedszkolu wymaga. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna wie jak zadbać, by dzieci mogły nauczać się przez zabawę oraz żeby z ich twarzy nie schodził uśmiech. Obszerna oferta programowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a przemyślany program oświatowy i wychowawczy zapewnia, że dzieciak pójdzie do pierwszej klasy bardzo dobrze przystosowany.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: