Internet i komputery Kategoria: Internet i komputery

Tutaj wstaw opis kategorii Internet i komputery

Internet i komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Czy odwyk jest tak trudny? »

  Chorzy na alkoholizm gdy słyszą o odwyku dostają ciarek lub wpadają w dysforie. Lęk, drażliwość, niepokój, samo słowo odwyk dla czynnych alkoholików brzmi jak "piekło". Jak każda choroba psychiczna również ZZA łączy się z brakiem krytycyzmu. Pacjenci minimalizują, wypierają szkody związane z piciem. Przeważnie zaszkodziła im sałatka lub popitka, przecież wszyscy wiemy ile się dziś dodaje chemii. Wódka nie szkodzi a piwo to nie alkohol. Każdy zna bzdury, mity często powtarzane nawet przez niedouczonych lekarzy, lampka koniaku pomaga na serce, kieliszek wina jest dobry na niedokrwistość, piwo pomaga na nerki itd.
  Alkoholicy wymyślą wiele bajek aby móc się napić.
  Gdy nasz problem podejdź do tego merytorycznie, odrzuć emocje. Chyba, że nie chcesz przestać pić i tylko ściemniasz bliskich.
  Współczesne leczenie alkoholizmu cechuje się już wysoką skutecznością. Warunek zgłoś się do profesjonalistów. Uważaj na pajaców, którzy chcą szukać przyczyn dlaczego pijesz itd. Tzw. psychoterapeuci, bez wykształcenia lub z dyplomem szkoły pedagogicznej lub resocjalizacji to osoby z kompleksami, których poziom intelektualny nie pozwolił na studiowanie medycyny a koniecznie chcą coś leczyć. Podobnie nawiedzeni alkoholicy, obecnie nie pijący, uważają że mogą cokolwiek wyleczyć. Sprawdź jak wygląda standard terapii ZZA.

  Data dodania: 19 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Medyczny - Chory.com.pl »

  Gdy chorujesz, oceniasz Świat pesymistycznie, Twoje funkcje poznawcze są znacznie pogorszone. Szukając informacji o chorobach często ich nie rozumiesz, bardzo ważne jest aby znajdując poprawne merytorycznie teksty je pojmować. Poza tym czytając informacje dla pacjentów rzadko wiemy, które są naprawdę ważne, np. gdy poznajemy listę objawów niepożądanych danego leku lub kuracji nie zdajemy sobie sprawy, które są tak naprawdę podstawowe a które to kazuistyka.
  Tworząc serwis chory.com.pl staramy się oddać w Wasze ręce pożyteczne narzędzie, zarówno dla pacjentów jak i dla terapeutów, zapraszamy, bądźcie aktywnymi użytkownikami.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odwyk alkoholowy »

  W naszym Kraju żyje ok. 4-5 milionów osób z problemem uzależnienia od silnych substancji psychoaktywnych. Medycyna ma w stosunku do nich bardzo ograniczona ofertę. Nowoczesne farmakologiczne metody leczenia zależności dopiero zyskują popularność. Dlatego wspólnoty samopomocowe typu AA i AN wciąż odgrywają ogromna rolę w terapii uzależnień.

  Nowe technologie w tym internet niosą ze sobą nowe możliwości dotarcia do osób uzależnionych, ich wsparcia, niesienia pomocy i psychozo-edukacji. Właśnie dlatego pisze tego bloga i zapraszam do dyskusji i czytania.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Filozofia wyznawcy »

  Każda epoka w dziejach ludzkości wiąże się z powstaniem innych nurtów filozoficznych. Ale jedna rzecz łączy je wszystkie. W każdej niezależnie czy nacechowanej podejściem empirycznym czy racjonalistycznym występowały nurty związane z ateizmem i religijnością. Ludzkość w dużej mierze chce wierzyć w życie pozagrobowe, mieć nadzieję, ze nie umrzemy całkiem. Ma wiarę, że nie żyjemy tylko po to aby umrzeć, po drodze przekazać geny, utrzymać gatunek ludzki. Gdy porównamy poglądy wyznawców różnych religii okaże się że są one zbieżne, na naszym blogu przedstawiamy te związane przede wszystkim ze społeczną dżumą jaka jest alkoholizm.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maksymilian pisze »

  To mój pierwszy blog, nie mam wprawy jednak szybko się uczę. Jestem magistrem psychologii, obecnie szkolę się w psychoterapii uzależnień, uczestniczę w procesie certyfikacji, chcę zdobyć tytuł specjalisty.
  Po studiach rozpocząłem pracę czyli staram się zdobywać umiejętności praktyczne. Większość czasu poświęcam na zajęcia w stacjonarnym OTU, dodatkowo kilka godzin na terapie indywidualne w Poradni. Staram się w swoim blogu informować o nowych sposobach na skuteczne terapie zależności. Np. mój wpis traktuje o nowych trendach, bardziej biologicznym spojrzeniu na alkoholizm. Zapraszam do częstego odwiedzania tej witryny.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szlachetny.waw.pl »

  Niektórym osobom wydaje się, że tytuł szlachecki to wyróżnienie i profity, nobilitacja społeczna uprawniająca do beneficjów. Tymczasem szlachectwo to przede wszystkim obowiązki, mus bycia wzorem postaw i wzorowego wywiązywania się z obowiązków, danego słowa. Właśnie takie ideały przyświecają członkom naszego forum. Niech nie zmyli was nazwa warszawa w tytule domeny, chętnie zaakceptujemy użytkowników z innych regionów Kraju. Plany, forum, wpisy wielotematyczne, poruszymy wszelkie szlachetne tematy, zapraszamy i pozdrawiamy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Drukuj z nami »

  Masz pomysł, czekamy, drukujemy wszelkie dobre inicjatywy. Nasz blog pomoże Ci zaistnieć w sieci, zyskasz popularność, będziesz sławny. Wiesz co oznacza dziś treść to dobrze, jest praktycznie zapłatą za poniesione koszty czas, inwencję, pomysły. Drukuj z nami, będziesz zadowolony, Google Cię doceni. Dołącz do grupy zwariowanych przyjaciół, bądź w kontakcie, korzystaj z porad i wykorzystaj inwencję kolesi. Drukuj w sieci swoje strony, witryny, poglądy.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Witam, uważam,że umiejętność komunikacji jest dziś kluczowa. Cóż z tego, że masz sporo wiedzy, umiejętności praktycznych, jeżeli nie umiesz tego sprzedać lub przekazać. Tworząc grupę ludzi o różnych zainteresowaniach, rozbiegliśmy się po Świecie, mieszkamy teraz w różnych miastach. Jednak komunikujemy się głównie przez internet. Dlatego popełniamy tego bloga, wymieniamy się poglądami, uczymy się nawzajem, łączy nas zamiłowanie do sieci. Dajemy sprawdzone rady, np. jak podnieść TR stron www, Link jak leczyć częste dolegliwości, jak skutecznie handlować. Generalnie jak nawiązywać i kontynuować kontakty interpersonalne.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Onet »

  Ostatnio o tym polskim portalu było bardzo głośno ze względu na próby połączenia go z potentatem telewizyjnym jaki jest TVN. Nic dziwnego, że te medialne kolosy chcą stworzyć imperium. Onet jest chyba najpopularniejszym naszym rodzimym serwisem informacyjnym. Na Świecie plasuje się na 188 pozycji, w rankingu popularności stron www. Wchodząc na jego strony dostajemy spory pakiet, bez opłat możemy: korzystać z serwisu informacyjnego, założyć skrzynkę pocztową, utworzyć blog tematyczny. Wokół tego serwisu powstałą już duża społeczność, ludzie na żywo komentują wpisy, wymieniają się poglądami.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gazeta SEO »

  Trochę jak "wyborcza", "Super-Express", "Rzeczpospolita", tylko tematycznie i dobrze pod merytorycznym względem. Są i plotki ale bez niezdrowych emocji, unikamy niekonstruktywnej krytyki, skupiamy się na syntezie, edukacji, wyciąganiu wniosków, staramy się prostować mity. A w tej branży o panikę nietrudno,codziennie tysiące stron internetowych dostaje "bana" lub "filtry", zmienia swoją pozycję w rankingu, ich właściciele tracą zdrowie, zyskują siwe włosy. Zadbajmy o ich spokój, zdementujmy fałsz, rozpracujmy algorytm. Zapraszam po wiedzę i zabawę na temat SEO i SEM w domenie Gazeta SEO.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Internet i komputery

Internet i komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: