Portale internetowe Podkategoria: Portale internetowe

 • Onet »

  Ostatnio o tym polskim portalu było bardzo głośno ze względu na próby połączenia go z potentatem telewizyjnym jaki jest TVN. Nic dziwnego, że te medialne kolosy chcą stworzyć imperium. Onet jest chyba najpopularniejszym naszym rodzimym serwisem informacyjnym. Na Świecie plasuje się na 188 pozycji, w rankingu popularności stron www. Wchodząc na jego strony dostajemy spory pakiet, bez opłat możemy: korzystać z serwisu informacyjnego, założyć skrzynkę pocztową, utworzyć blog tematyczny. Wokół tego serwisu powstałą już duża społeczność, ludzie na żywo komentują wpisy, wymieniają się poglądami.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wikipedia »

  Jest dziś chyba głównym źródłem wiedzy dla wszystkich. Praktycznie nie ma znaczenia na jakim poziomie potrzebujesz informacji, w tym serwisie znajdziesz wszystko. Tworzona przez społeczność, nieustannie modyfikowana i co najważniejsze darmowa. To cud "perpetuum mobile" silnik działający bez paliwa, a raczej napęd pochodzi z dobrej ludzkiej woli, chęci dzielenia się, nastawienia prospołecznego. Każda dziedzina wiedzy, od medycyny do techniki, ich treści, artykuły są moderowane i bezustannie nadążają za stanem wiedzy. Trzeba dodać, ze to szósty pod względem popularności portal na Świecie, a polska edycja Wikipedii jest druga po angielskojęzycznej, brawo rodacy, wasz wkład w naukę jest przez to nieoceniony.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Medyczny - Chory.com.pl »

  Gdy chorujesz, oceniasz Świat pesymistycznie, Twoje funkcje poznawcze są znacznie pogorszone. Szukając informacji o chorobach często ich nie rozumiesz, bardzo ważne jest aby znajdując poprawne merytorycznie teksty je pojmować. Poza tym czytając informacje dla pacjentów rzadko wiemy, które są naprawdę ważne, np. gdy poznajemy listę objawów niepożądanych danego leku lub kuracji nie zdajemy sobie sprawy, które są tak naprawdę podstawowe a które to kazuistyka.
  Tworząc serwis chory.com.pl staramy się oddać w Wasze ręce pożyteczne narzędzie, zarówno dla pacjentów jak i dla terapeutów, zapraszamy, bądźcie aktywnymi użytkownikami.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chłopaki »

  Twist to najchętniej kupowany magazyn dla nastolatek! Gazeta od lat bije rekordy popularności w całym kraju! Jest idealna dla wszystkich nastolatek. Serwis zawiera to co interesuje je najbardziej. Jako najciekawsze tematy można wyróżnić działy: newsy, moda, uroda, emocje, chłopaki, reportaże i konkursy. Ponadto każdy numer zawiera testy, horoskopy, fotostory i dużo rozrywki! Każda nastolatka która zajrzy na serwis twist.pl może zobaczyć hity w najnowszym numerze Twistu i dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o swoim ulubionym magazynie!

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale internetowe

Portale internetowe - nowa strona:

Adres: