Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • poezja.info.pl »

  sztuka teatralna oparta jest na literackim gatunku dramacie. Jednak w kanonie klasyki teatru istnieją też dzieła liryczne, szczególnie te antyczne.
  Naszemu serwisowi bliżej do poetów niż dramaturgów, choć o tych drugich też wspominamy, zachęcając czytelników do lektury gdy wpadnie nam w ręce jakiś ciekawy tom.
  Grupa już niemłodych ludzi z pasją do literatury, czytając prawie wszystko, od czasu do czasu również płodzących utwory. Jako, że dziś najłatwiej opublikować prace w internecie, to i piszemy. Zajrzyj, jeżeli Cię to zaciekawi, połącz się z nami, wstąp do drużyny pod tytułem poezja.info.pl

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia kulinarna. »

  Zapraszam do skorzystania z moich usług by móc cieszyć idealnie wykonanymi zdjęciami. Właściwa fotografia wnętrz określa się tym iż zdjęcia prawdziwie odpowiadają fotografowanym ludziom oraz przyciągają spojrzenia klientów. Mam własne studio z kompletnym asortymentem wyposażenia niezbędnego do sesji fotograficznych przeprowadzanych w moim studio, u zamawiającego lub też niezbędnych do zdjęć z samolotu.Dobrze zrealizowane zdjęcia służą do przedstawienia organizacji, jej produktu a także do ukazania wielkości obecnie realizowanych prac.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna Rzeszów »

  Profesjonalna szkoła muzyczna w Rzeszowie - doskonała forma nauki w niskiej cenie. Profesjonalna wiedza przekazywana dla każdego!
  W swojej pracy wykorzystujemy najlepsze materiały do nauki muzyki, oferujemy lekcje prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę nauczycielską oraz niezwykły klimat. Do tego prowadzimy lekcje tylko na markowym sprzęcie firmy Yamaha!
  Oferta edukacyjna na najbliższe miesiące nauki muzyki obejmuje lekcje śpiewu, naukę gry na gitarze oraz profesjonalne lekcje gry na perkusji. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczudlarze »

  Ah gdzie Ci szczudlarze. Czy widziałaś gdzieś szczudlarzy zabawiających ludzi na rynku? Jest to już rzadki widok. Czy zastanawiałeś się gdzie oni są? Nie martw się jeszcze są pośród nas, ale rzadziej doceniani. Czy chciałabyś spotkać ich jeszcze raz i pośmiać się z ich wyczynów. Nic mniej skomplikowanego. Zajrzyj na ich stronę i sprawdz gdzie aktualnie występują. Możesz, jeśli masz takie pragnienie nająć ich do siebie na wyjątkową ceremonie z okazji chrzcin lub po ot tak by rozerwać Twoich gości. Szczudlarze są i będą zawsze. Są jak krasnoludki, których należy poszukać pośród nas.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mfoto - fotograf Gdańsk »

  Potrzebujesz fotografa na wesele, mniejsze widowisko, albo większą imprezę? Koncentrujesz się nie tylko na samych fotografiach, tylko też na mocnej sztuce samego twórcy zdjęć? Wyjątkowo ku Tobie powstały usługi fotograficzne w Gdańsku mfoto! Firma ta definiuje duże pojęcie zwane - fotografika, tworząc z niego czystego rodzaju sztukę. Niezależnie od tego czy poszukujesz kogoś do fotografii reklamowej czy usług studyjnych mfoto fotografia jest do dyspozycji. Trzeba jedynie się skontaktować z mfoto.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne »

  Działalność firmy Muralist opiera się na malarstwie artystycznym na powierzchniach płaskich. Firma oferuje różnorodnego rodzaju malowidła ścienne ale i też na innych nawierzchniach takich jak podłogi bądź lustra. Praca robiona przez muralist jest malarstwem oryginalnym pod względem oryginalności i innowacyjności projektów. Firma wykonuje takie malunki w rozmaitych miejscach na przykład w barach, firmach wielobranżowych, dyskotekach a przede wszystkim w prywatnych domach na przykład w pokojach dla dzieci różne motywy z opowieści. W celu zapoznania się z głęboką ofertą firmy Miuralist zapraszamy na stronę internetową na jakiej można obejrzeć przyciągającą galerię z już zrealizowanymi malunkami.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kabaret »

  Strona poświęcona znanemu artyście,
  Co parodiuje ludzi i rozśmiesza zarąbiście.
  Robi fajny kabaret jednoosobowy,
  Zaprasza dp współpracy wszystkie tęgie głowy.
  Coby Pańśtwo do końca byli przekonani,
  Zamieszczamy anegdoty dla pana i pani:
  1.
  Nauczyciel, na lekcji polskiego mówi do Jasia:
  - Jasiu, odmień w czasie teraźniejszym czasownik gonić.
  - Ja gonię, ty gonisz..., my gonimy, wy gonicie...
  - A oni? - pyta nauczyciel.
  - Oni uciekają, panie profesorze.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płótna malarskie »

  Przedsiębiorstwo Talenst Polska jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem akcesoriów plastycznych. Wszystkie produkty oferowane przez firmę cechuje niezwykła wydajność, co stanowi niewątpliwie ważny aspekt dla wszystkich, którzy traktują sztuki plastyczne jako swoją życiową profesję. Wszystkich artystów trudniących się malarstwem zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką takich produktów jak sztalugi malarskie, podobrazia czy też wysokiej jakości płótna malarskie. W sklepie Talenst można również dostać nieodzowne podczas malowania artykuły plastyczne takie jak farby, w tym olejne oraz akrylowe czy – w zależności od potrzeb - pastele suche lub olejne. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty cyfrowe canon »

  Digital24.pl to sklep internetowy z artykułami fotograficznymi i RTV. W katalogu produktów znajdziemy aparaty telefoniczne, aparaty fotograficzne, etui, urządzenia do ładowania, akumulatory, ekrany. W ofercie znajdują się wyroby różnych wytwórców. Często są wyprzedaże, sklep świadczy również zakupy na raty. Jest czynny od poniedziałku do soboty. Za każdym razem można zbadać czy towar jest osiągalny. Obok wszystkich artykułów jest informacja na ten temat, bardzo ułatwia to zakupy. Proponuje korzystne ceny artykułów i wysoką klasę.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Romowie »

  Cyganie to grupa etniczna, która osiedla większa część państw. To tzw. nieterytorialny naród o niezwykle bogatej kulturze tudzież pięknej tradycji. Kiedyś [utl=http://www.bahtale-roma.pl/index.php?p=fundacja]Cyganie[/url] jeździli wozami zaprzężonymi w konie, istotnie podczas gdy obecnie nie posiadali stałego miejsca zamieszkania. Objeżdżając po okolicach zarabiali śpiewem, wróżbami. Z powodu licznym koncertom i festiwalom, gdzie prezentują swoje zdolności taneczne oraz wokalne przyciągają ogromne ilości fanów. Ceremoniał obok Romów pełni nader istotną rolę i jest szanowana od dziadów, pradziadów. W celu społeczności najistotniejszą rolę odgrywają wszystkie ceremonie związane z zaślubinami, powitaniem nowego członka rodziny, czy śmiercią. Jeżeli pragniecie Państwo posłuchać wyjątkowej muzyki oraz zobaczyć niepowtarzalność Cyganów zapraszamy na koncerty. TATRA ROMA to zespół muzyczno-taneczny, który podziwiany jest w największych salach koncertowych całego świata.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: