Fotografia Podkategoria: Fotografia

 • Fotografia artystyczna Poznań »

  Fotografie Studio-i to doprowadzone do doskonałości fotografie, wyróżniające się ciekawą kompozycją, perfekcyjnym wyczuciem chwili, a także dogłębnym studium charakterologicznym. Poznański fotograf, który wspomaga Studio-i swoim uważnym okiem, pewną ręką, jak również idealną intuicją - umożliwia naszemu zakładowi proponować wyjątkowe fotografie okolicznościowe (śluby, chrzciny albo bankiety firmowe), reklamowe (wnętrza, budynki oraz różnorodne produkty), reportażowe (eventy kulturalne, sportowe i turystyczne) i portretowe. Przyjmujemy za pewnik, iż dobrze zrobiona fotografia to podstawa powodzenia, każdego przedsięwzięcia - w szczególności teraz gdy, obrazek determinuje sposób odbierania rzeczywistości.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia kulinarna. »

  Zapraszam do skorzystania z moich usług by móc cieszyć idealnie wykonanymi zdjęciami. Właściwa fotografia wnętrz określa się tym iż zdjęcia prawdziwie odpowiadają fotografowanym ludziom oraz przyciągają spojrzenia klientów. Mam własne studio z kompletnym asortymentem wyposażenia niezbędnego do sesji fotograficznych przeprowadzanych w moim studio, u zamawiającego lub też niezbędnych do zdjęć z samolotu.Dobrze zrealizowane zdjęcia służą do przedstawienia organizacji, jej produktu a także do ukazania wielkości obecnie realizowanych prac.

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mfoto - fotograf Gdańsk »

  Potrzebujesz fotografa na wesele, mniejsze widowisko, albo większą imprezę? Koncentrujesz się nie tylko na samych fotografiach, tylko też na mocnej sztuce samego twórcy zdjęć? Wyjątkowo ku Tobie powstały usługi fotograficzne w Gdańsku mfoto! Firma ta definiuje duże pojęcie zwane - fotografika, tworząc z niego czystego rodzaju sztukę. Niezależnie od tego czy poszukujesz kogoś do fotografii reklamowej czy usług studyjnych mfoto fotografia jest do dyspozycji. Trzeba jedynie się skontaktować z mfoto.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Olsztyn »

  Na pewno fotografia weselna jest niejaką z tych specjalizacyj, które współcześnie rozwijają się nadzwyczaj dynamicznie. Więc także wynalezienie stosownych usług tego typu i ich wykonawców nie powinno nikomu sprawić zanadto dużego kłopotu. w dzisiejszych czasach większa część klientów nim zdecyduje się, kogo zaangażować, by zrealizował dla niego niepowtarzane fotografie ślubne najpierw pragnie zaznajomić się z ich pracami w tym aspekcie. Obecnie nie ma z tym najmniejszego problemu, niesłychanie wiele prac tego rodzaju można teraz odnaleźć na przykład w Internecie, na autorskich stronach ich stwórców. Jedną z takich stron jest między innymi weselnafotografia.pl jakiej autor niezwykle dba o to, by zastrzec zaintrygowanym jego usługami klientom sposobność zapoznania się z jak największa ilością jego prac. Poza tymi realizowanymi w czasie sesji weselnych bez problemu wolno tam odszukać także zdjęcia sporządzane naturze.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoksiążka »

  Nie ma lepszej pamiątki jakichś wydarzeń niż fotografie wykonane w okresie ich trwania. O ile pragniesz posiadać naprawdę ładny fotoalbum upamiętniający jakieś określone wydarzenia to wyśmienicie natrafiłeś bowiem właśnie na tej witrynie www będziesz mógł zrobić tego rodzaju zamówienia. Wystarczy, że posiadasz fotografie, jakie potrzebowałbyś w tym fotoalbumie umieścić i dzięki naszym wzorom i pomysłom nabędziesz naprawdę szczególną pamiątkę, którą z radością będziesz oglądał w postaci barwnej i przygotowanej przez Ciebie publikacji.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty cyfrowe canon »

  Digital24.pl to sklep internetowy z artykułami fotograficznymi i RTV. W katalogu produktów znajdziemy aparaty telefoniczne, aparaty fotograficzne, etui, urządzenia do ładowania, akumulatory, ekrany. W ofercie znajdują się wyroby różnych wytwórców. Często są wyprzedaże, sklep świadczy również zakupy na raty. Jest czynny od poniedziałku do soboty. Za każdym razem można zbadać czy towar jest osiągalny. Obok wszystkich artykułów jest informacja na ten temat, bardzo ułatwia to zakupy. Proponuje korzystne ceny artykułów i wysoką klasę.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galeria fotografii, Panoramy sferyczne »

  Chciałbym zaprosić do prywatnej galerii zdjęć. Fotograf, Kosiba Marek zamieszcza w tej witrynie prace fotograficzne z wielu wypraw po wszystkich kontynentach. Najchętniej fotografowane tereny fotografa to zachód USA i Ameryka Centralna. Na witrynie możecie zobaczyć i oceniać kilkaset ujęć czynnych wulkanów. Szczególnie duże wrażenie mogą zrobić fotki wulkanu Irazu w Kostaryce i wulkanu Bromo w Indonezji. Można także w tej galerii fotografii oglądać zdjęcia panoramiczne a także panoramy sferyczne.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Edycja zdjęć »

  Nietuzinkowy pamiętnik, aktualizowany parę razy w tygodniu. Pisarz jest profesjonalnym fotografikiem, ale również hobbystą w owej sferze. Głównym przedmiotem uprawianej przez niego profesji są sesje ślubne oraz retusz zdjęć. Pragnąc wesprzeć internautów, będącymi amatorami w wykonywaniu zdjęć napisał obszerny kurs fotografii, do ściągnięcia ze strony w stu procentach nieodpłatnie. W ten sposób infekuje własną pasją innych. Dla kursantów wykonane zostały filmy gwarantujące prostsze zmiarkowanie omawianych kwestii.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia

Fotografia - nowa strona:

Adres: