Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Wycena dzieł sztuki i antyków, skup obrazów. »

  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego i profesjonalnego skupu antyków możemy zapewnić wszystkie niezbędne warunki których Państwo oczekują. Nasze transakcje przeprowadzane są za gotówkę po najlepszych rynkowych cenach, poparte analizą trendu i zapotrzebowania na rynku sztuki w danym momencie. Zajmujemy się także wycena obrazu jednocześnie chętnie skupując przy tym interesujące nas okazy. Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich chcących pozbyć się swojego antyku.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo ścienne »

  Działalność firmy Muralist opiera się na malarstwie artystycznym na powierzchniach płaskich. Firma oferuje różnorodnego rodzaju malowidła ścienne ale i też na innych nawierzchniach takich jak podłogi bądź lustra. Praca robiona przez muralist jest malarstwem oryginalnym pod względem oryginalności i innowacyjności projektów. Firma wykonuje takie malunki w rozmaitych miejscach na przykład w barach, firmach wielobranżowych, dyskotekach a przede wszystkim w prywatnych domach na przykład w pokojach dla dzieci różne motywy z opowieści. W celu zapoznania się z głęboką ofertą firmy Miuralist zapraszamy na stronę internetową na jakiej można obejrzeć przyciągającą galerię z już zrealizowanymi malunkami.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płótna malarskie »

  Przedsiębiorstwo Talenst Polska jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem akcesoriów plastycznych. Wszystkie produkty oferowane przez firmę cechuje niezwykła wydajność, co stanowi niewątpliwie ważny aspekt dla wszystkich, którzy traktują sztuki plastyczne jako swoją życiową profesję. Wszystkich artystów trudniących się malarstwem zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką takich produktów jak sztalugi malarskie, podobrazia czy też wysokiej jakości płótna malarskie. W sklepie Talenst można również dostać nieodzowne podczas malowania artykuły plastyczne takie jak farby, w tym olejne oraz akrylowe czy – w zależności od potrzeb - pastele suche lub olejne. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Adres: