Prawo Podkategoria: Prawo

 • Prawo »

  Mój blog na temat prawa zdecydowałem się pisać zarówno na podstawie bieżących wydarzeń z polskiego "światka" prawniczego, jak i przez pryzmat własnych doświadczeń i przemyśleń związanych z polskim systemem prawnym. Piszę z punktu widzenia laika - nie posiadam wykształcenia prawniczego, ale tak jak każdy z nas, muszę na co dzień żyć zgodnie z naszym skomplikowanym, a niekiedy absurdalnym, prawem.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Tylko nasza kancelaria prawna w sposób niezwykle szybki zapewnić może Ci bardzo skuteczną i kompetentną obsługę prawną.
  Informujemy, iż adwokaci nasi pracują nie tylko w Katowicach, ale też w Krakowie, gdzie obsługują swoich klientów w biurowcu położonym w centrum miasta.
  Ponadto pragniemy przekazać Wam informację, iż nasza kancelaria prawna świadczy także porady prawne przez Internet, z których korzystać mogą osoby lubiące rozwiązywać swoje problemy online.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Nastawiona na obsługę klienta indywidualnego jak również firm i instytucji kancelaria adwokacka we Wrocławiu. Oferująca dokładną analizę zgromadzonych dokumentów i konkretnej sytuacji klienta w świetle aktualnych aktów prawnych. Prawnik zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste zaangażowanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna pomoc prawna w zakresie tworzenia dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne porady prawne Bydgoszcz »

  Porady prawne Bydgoszcz to taki typ usługi, który jest wymierny i jego jakość ocenia się na podstawie skuteczności. Ważny jest zatem wybór odpowiedniej kancelarii, która specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Kancelaria Justa mająca siedzibę w Bydgoszczy zajmuje się sprawami z zakresu prawa handlowego, podatkowego, upadłościowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych czy choćby prawa budowlanego. Nasz prawnik Bydgoszcz podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny i nie generalizuje problemów. Dzięki temu skuteczność reprezentowania naszych klientów przed sądami oraz organami administracji państwowej jest wysoka. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się oferta naszej firmy wraz z cennikiem usług, a także charakterystyką zatrudnionych u nas prawników. Jeśli interesują Cię skuteczne porady prawne Bydgoszcz to skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszej kancelarii. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Posiadasz kłopoty w rodzinie, czy w twojej korporacji zaszły jakieś niespodziewane trudności natury finansowej? Nie za bardzo się orientujesz do kogo skierować się po pomoc prawną? Nie ociągaj się stąd więcej, a jeno sprawdź co posiada do zaprezentowania w tej kwestii Kancelaria adwokacka Gdańsk. Pod adresem adwokatnowakowska.pl, otrzymasz adekwatne odpowiedzi na zastanawiające Cię zapytania z zakresu w czym konkretnie może Tobie pomóc nasza kancelaria prawnicza. Mamy sprawdzoną i rzetelną kadrę pracowniczą opartą na przykładnych i wyrobionych prawnikach. Ich długoletnie doświadczenie, oraz masowe znajomości w tej branży są dosłownie niezbędne przy toczonych przez nas sprawach. Tylko my zdajemy sobie sprawę, jak niezbędna jest dyskrecja oraz opanowanie przy wykonywanych przez naszą firmę procesach.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Karnista »

  Jazda autem pod wpływem alkoholu, starcie z kibicem przeciwnej ekipy a przed drzwiami zjawia się doręczyciel z wezwaniem na przesłuchanie. Ty już pewno dawno zapomniałeś o tym wydarzeniu, ale prawnicy nie. Jak sobie z tym dać radę, aby maksymalnie złagodzić krytyczne wyniki nieprzemyślanych postępowań? Najlepiej zacząć poszukiwania kancelarii, w której oferuje usługi adwokat karnista. Warszawa to bezsprzecznie aglomeracja miejska, gdzie bez trudu odnajdziesz właściwą kancelarie adwokacką. Zachęcamy do skorzystania z usług obrońcy, bowiem niedostatek wiedzy dotyczącej prawa karnego być może nadzwyczaj niebezpieczny w skutkach.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomocni: Odszkodowania Opole »

  Nasza firma prowadzi działalność w zakresie pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym w uzyskaniu najkorzystniejszego odszkodowania powypadkowego jak również odszkodowań należnych w związku z błędami medycznymi oraz szeroko pojętymi szkodami majątkowymi.
  Zespół tworzą bardzo doświadczeni pracownicy, którzy w przeszłości stanowili kadrę likwidatorów szkód zatrudnionych u największego, polskiego ubezpieczyciela, co bez wątpienia stawia nas w gronie nielicznych firm, znających polski rynek odszkodowań w stopniu umożliwiającym skuteczną pomoc w zakresie uzyskiwanych odszkodowań.
  Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku odszkodowań i ubezpieczeń, jak również zmiany restrukturyzacyjne u dotychczasowego pracodawcy, skłoniły nas do założenia własnej firmy i wykorzystaniu bogatej wiedzy w świadczeniu pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach, jak również w dochodzeniu pozostałych roszczeń odszkodowawczych.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawnicza w Krakowie »

  Prawo modyfikuje się na przestrzeni lat i stale nas zaskakuje. Niemniej jednak zawsze są wyspecjalizowane osoby oraz firmy, które potrafią się zająć każdą, nawet małą sprawą, za co możemy być wdzięczni. Nie zawsze mamy czas na zagłębianie się w ruszone sprawy, lub też nie mamy pojęcia jakie mogą czekać na nas konsekwencje. Kancelaria prawna to miejsce gdzie doradztwo jest zawsze na bardzo wysokim poziomie w każdej dziedzinie lub innej przypadkowej sprawie życiowej. Pożądane byłoby skorzystać, zwłaszcza jeżeli jesteśmy z Krakowa ewentualnie okolic, z pomocy dobrego adwokata szukając go przez wpisanie w przeglądarkę np. adwokat kraków prawo pracy. Nasza kancelaria prawna zaprasza w każdej sprawie.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Kancelaria notarialna Piotr Faron od 1998 roku zapewnia profesjonalną obsługę osób fizycznych oraz prawnych.

  W ramach posiadanych uprawnień kancelaria sporządza akty notarialne (w szczególności umowy sprzedaży, umowy przedwstępne, umowy darowizny, pełnomocnictwa, umowy spółek), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protokoły. Przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe (tzw. depozyt notarialny).

  Nasz notariusz bezpłatnie udzieli Państwu informacji dotyczących czynności notarialnych oraz biegle włada językiem angielskim.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria prawna Pierlex z siedzibą w Krakowie od wielu lat działa na rynku świadcząc porady prawne przez zespół najwyżej wykfalifikowanych prawników.

  Naszym priorytetem jest fachowa obsługa prawna w przystępnych cenach, dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, spadkowym, administracyjnym, prawie pracy oraz oferujemy szereg innych usług z zakresu doradztwa prawnego.

  Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, uruchomiliśmy platformę e-porady, dzięki której możecie Państwo uzyskać porady prawnicze przez internet. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie z OC »

  Europejskie Centrum Prawne prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i gospodarczego. Dochodzi roszczeń majątkowych, odszkodowań, windykacji. Prowadzi współpracę z kancelariami zagranicznymi a także wykorzystuje pomoc ekspertów w tej sferze. Da się uzyskać odszkodowanie za błędy w leczeniu, nieszczęścia na ulicy czy w pracy. Firma nie pobiera wpłat wstępnych a wynagrodzenie zależy od efektu końcowego kwestii. Prowadzi kompleksową obsługę prawną firm. Działa na terenie kraju i za granicą.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wojciechowska Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria adwokacka M. Wojciechowska i Wspólnicy posiada w ofercie usługi prawnicze z zakresu prawa korporacyjnego, prawa rodzinnego, nieruchomości a także zamówień publicznych. Nasza kancelaria działa od 18 lat. Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta usług prawniczych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie »

  Sqlegal - nasza kancelaria prawna zajmuje się prowadzeniem różnych spraw sądowych oraz doradztwem w zakresie szeroko pojętego prawa. Nie istotne, czy jest to sprawa gospodarcza, rozwód czy windykacja należności - nasi specjakiści posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z doskonałymi efektami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukuj z nami »

  Masz pomysł, czekamy, drukujemy wszelkie dobre inicjatywy. Nasz blog pomoże Ci zaistnieć w sieci, zyskasz popularność, będziesz sławny. Wiesz co oznacza dziś treść to dobrze, jest praktycznie zapłatą za poniesione koszty czas, inwencję, pomysły. Drukuj z nami, będziesz zadowolony, Google Cię doceni. Dołącz do grupy zwariowanych przyjaciół, bądź w kontakcie, korzystaj z porad i wykorzystaj inwencję kolesi. Drukuj w sieci swoje strony, witryny, poglądy.

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Kancelaria Prawna prowadzona przez Mecenas Annę Dastych zajmuje się świadczeniem usług prawnych w zakresie nieruchomości, posesji, sprzedaży, najmu oraz interpretacji przepisów prawa. Mecenas Anna Dastych oferuje również kompleksową prawną przedsiębiorstw i przedsiębiorców. Radca Prawny Anna Dastych oferuje usługi zastępstwa procesowego, pomaga w składaniu odwołań od decyzji administracyjnych oraz pomaga w interpretowaniu prawa pracy. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • porady prawne przez internet »

  RADCA PRAWNY ON-LINE to serwis internetowy, oferujący pomoc prawną. Bez wychodzenia z domu, w niskiej cenie i bez obaw można wyjaśnić ogromną ilość spraw. Spółka Radca Prawny on-line napisze pismo procesowe, umowę wynajmu, będzie nas reprezentował w sądzie, odzyska dla nas należności. Rozpatrzenie i wycena sprawy dostępne są niemal natychmiast, a w ciągu 48 h od zapłaty zostanie nam udzielona pomoc. Połączenie poprzez druk zgłoszenia jest dyskretne i szyfrowane.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telepraca »

  Aktualnie pracodawcy szukają pracowników niezależnie od miejsca zarejestrowania firmy. Czy telepraca stała się modna. Czy ten nowy trend utrzyma się, czy jest to opłacalne dla pracodawców, jak wygląda rynek telepracy w polsce.
  Na takie i pozostałe pytania odnajdziesz odpowiedź na naszym serwsie poświęconemu pracy. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Kraków »

  Usługi radców prawnych nie należą do tych najtańszych, jednak prawda jest taka, że o ile bardzo dobrze się poszuka, można bez kłopotu odkryć wiele w rzeczywistości korzystnych cenowo miejsc, radcy prawni kraków udzielają w niższej cenie osobistych usług. Jeżeli więc posiada się dylematem ze znalezieniem taniego radcy, warto jest poszukać takich treści na wszelkiego rodzaju forach internatowych czy serwisach, a z całą pewnością znajdzie się wiele w rzeczywistości ciekawych ofert, z których jak najbardziej warto jest korzystać, szczególnie że ich cena mieści się w granicach normy.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: