Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · następna strona »
 • RADIOODBIORNIKI, DOMOFONY i WIDEODOMOFONY DORFON i inne »

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną następujacego asortymentu:
  - domofony -
  - wideoodmofony -
  - zestawy domofonowe -
  - telefony stacjonarne -
  - radioodbiorniki -
  - skrzynki pocztowe -
  - skrzynki na listy z domofonem -
  Posiadamy również asortyment w stylu RETRO:
  - telefony stacjonarne -
  - radioodbiorniki -
  Dysponujemy dodatkowo asortymentem pokrewnym, zastępczym i uzupełniającym, m.in.:
  - unifony, panele -
  - zamki, klucze, okucia -
  - szyldy, rygle -
  - samozamykacze, elektrozaczepy -
  - elektronika -
  Nasza siedziba i działalność to Wrocław, ale wysłać towar w Polske nie stanowi dla nas problemu.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki ekspozycyjne »

  Jako firma SIP Krosno istniejemy od 1950 roku. Od tego czasu naszą specjalizację stanowią stojaki reklamowe i stojaki ekspozycyjne, które dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Naszą kadrę tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści zdolni zrealizować wszelkie indywidualne wymagania Klientów. Stojaki przez nas produkowane są eksportowane na skalę europejską, a faktem, który potwierdza nasz profesjonalizm z pewnością jest współpraca z tak znanymi przedsiębiorstwami jak Coca Cola, Philips, Mars. Daj się odnaleźć i skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki paletowe »

  Zastanawiasz się jakie przyrządy i narzędzia mogą ulżyć ci w pracy w depozycie towarów? Otóż przedsiębiorstwo Promag posiada dla swoich wspólników odpowiedź, którą są wózki paletowe. Przedsiębiorstwo od lat zaprząta się profesjonalnym wyposażaniem składów magazynowych w wymagany do ich wydajnego funkcjonowania ekwipunek. W tej specyficznej specjalizacji nie da się wypełnić każdej roboty bez pomocy właściwego sprzętu, tym samym podejmując się tej pracy trzeba liczyć i skorzystać z pomocy ekspertów. Zobacz propozycję spółki Promag na portalu internetowym i zadbaj o bezpieczeństwo i sprawność pracy już teraz.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • słupki parkingowe »

  Zakład DEJW istnieje od 2000 roku i produkuje systemy i urządzenia parkingowe. Generalnie wyposaża całe pole parkingowe, wykonuje konserwację urządzeń oraz prowadzi usługi w kierunku przetwarzania materiałów syntetycznych. Zakład jest jednym z najlepszych w tej specjalności i korzysta jedynie ze swoich pomysłów racjonalizatorskich. Dzięki pracy z najlepszymi fachowcami może zagwarantować najwyższą jakość produktów i usług. DEJW zakłada i prowadzi parkingi, zarządza nimi i serwisuje je. Spis otrzymanych pozytywnych wypowiedzi jest duży i zaświadcza o stuprocentowym zaspokojeniu klientów. Nasze systemy parkingowe to najwyższa jakość.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem maszyn JCB »

  Jesteśmy firmą zajmująca się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn, a też i maszyn budowlanych. Żeby jeszcze znaczniej zachęcić Was do kontaktu chcemy powiedzieć, że współdziałamy najlepszymi na świecie wytwórcami części do koparek. W naszej kadrze pracują jedynie wyspecjalizowani pracownicy. Tylko u nas możecie Państwo liczyć na specjalistyczny jcb serwis Państwa maszyn i urządzeń budowlanych. Naprawy wykonujemy jednocześnie w naszym warsztacie, jak i u klientów. Polecamy oraz zachęcamy!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z pneumatyką »

  Sklep z pneumatyką w wersji online jak i tradycyjnych punktów sprzedaży. Sklep z pneumatyką wysokiej jakości, sprawdzonych marek i doświadczoną kadrą. Nasz sklep pneumatyczny oferuje m.in. dużą gamę filtrów ciśnieniowych sprężonego powietrza. Nasze filtry sprężonego powietrza są podstawowym elementem każdej instalacji. Filtry sprężonego powietrza z filtracją od 0,01 um. Filtr sprężonego powietrza także w serii dla wysokich ciśnień pracy. Na wszystkie filtry do powietrza dajemy naszą gwarancję !

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie cierne »

  Od 10 lat Stoeber świadczy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. Znaleźć mozna u nas takie produkty jak falowniki, przekładnie planetarne, motoreduktory, przekładnie cierne oraz różnego typu systemy komunikacji przemysłowej. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na naszej stronie www mogli się Państwo dokładnie zapoznać z opisami setek naszych produktów. Zamieściliśmy na niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, porady, przydatne artykuły prasowe, a oprócz tego informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy podpowiedzą skuteczne rozwiązania napędowe pod indywidualne aplikacje klientów.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia witryny firmy Airbest. Firma zajmuje się sprzedażą produktów wykorzystywanych w działach pneumatyki i automatyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, artykuły sprzedawane poprzez naszą firmę są całkowicie sprawne. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami na całym świecie. Do naszych produktów należą między innymi siłowniki, kompresory oraz wiele innych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która chętnie pomaga naszym klientom przy wyborze adekwatnych towarów, dostosowaniu ich do potrzeb klientów. Wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni z dostarczonych poprzez nas produktów. Jeszcze raz zapraszamy Państwa bardzo gorąco do odwiedzenia polskiej strony internetowej airbest.pl oraz zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Linie pakujące »

  O ile poszukujesz koncepcji dla Twojej linii przemysłowej musisz zastanowić się nad gotowymi systemami firmy UNILOGO, która zapewnia planowanie produktów rozlewniczych, oraz dostawy urządzeń proceduralnych potrzebnych do wytwarzania Twoich towarów niezależnie na ich zakres. Jesteśmy w stanie dodatkowo pozyskać systemy dla linii do zadań pakujących, ponieważ UNILOGO dużą infrastrukturę powiązaną dokładnie z taką dziedziną produkcji. Zadbaj o firmę!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karta plastikowa »

  Dzisiejsza identyfikacja międzyludzka to bardzo częsty czynnik każdej dynamicznie ewoluującej firmy, która angażując wielu robotników chce w zautomatyzowany sposób przeprowadzać skuteczną ewidencję wykonywanej pracy. Takie możliwości daje swoim użytkownikom przedsiębiorstwo Unicard, która specjalizuje się w działaniach identyfikacyjnych. Coraz to częściej robotnicy zaopatrywani są w szczególne karty plastikowe, które na skutek zintegrowanemu chipowi szybko zapewniają programowi adekwatnych danych. Taka karta plastikowa sprzyja także do organizacji kontroli dostępu do wyznaczonych pomieszczeń, jako karta zezwalająca do parkowania samochodu czy przepustka.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie LED »

  Uprzejmie zapraszam Państwa na oficjalną witrynę przedsiębiorstwa CEZOS. Opisywana spółka Cezos powstała 20 lat temu i zajmuje się nade wszystko manufakturą elementów stosowanych do sprzętu oświetleniowego. Od 7 lat firma Cezos rozszerza własną aktywność i początkuje wytwarzanie układów, jakie polegają na nowoczesnej technologii LED. Przedsiębiorstwo Cezos od początku swojej działalności była uważana za partnera jakim jest solidny partner, potrafiący dać radę wymaganiom często bardzo obszernym stawianym w sferach jakimi jest projektowanie, wyrób części i programów obsługujących urządzenia, oraz oświetleń z diodami LED. Obiekt przedsiębiorstwa mieści się na terenie ponad 5 tys m2, leży w pobliżu Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, z jakim ściśle współpracuję w sprawach nowoczesnych rozwiązań i techniki. Dział firmy parający się supportem dla LED jest nazywany Led Tech Support. Oddział ten wykształcił się aby wesprzeć kontrahentów przedsiębiorstwa przy implementowaniu LED do ich wyrobów. Omawiana firma ma także własną i kompletną linię do montowania o nazwie SMT, jaka zezwala na fabrykację wielkoseryjną, jak i prototypową. Nie licząc tego spółka włada swoimi urządzeniami przeznaczonymi do wtrysku syntetyków jak i centrum do obróbki CNC. Ponownie uprzejmie inwituję na witrynę firmową by zapoznać się z opisywaną na niej ofertą.

  Data dodania: 06 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klocki hamulcowe AUGUST »

  Firma AUGUST zqajmuje się produkcją klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych w wykonanych z najwyzszej jakości materiałów na bazie technologii niemieckiej. Produkujemy klocki hamulcowe i szcżkei hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych i innych urządzeń komercyjnych. W naszej ofercie znajdziecie klocki hamulcowe i szczęki hamulcowe do takich marek jak: BOVA, BPW, CITROEN, FIAT, DAF, MAN, MERCEDES, NEOPLAN, IVECO,PEUGEOT, SAF,SETRA, AUTOSAN, RENAULT, VOLVO, VOLKSAGEN, CATEPILAR itd.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wózki widłowe wynajem »

  Przedsiębiorstwo ANSAL para się handlem i wynajmem starych wózków widłowych i magazynowych, oraz przeprowadza serwis w okresie umowy i na życzenie. Firma proponuje wózki uznanych wytwórców: Still, Toyota, Linde. Na życzenie nabywcy firma potrafi sprowadzić każdą niezbędną maszynę. Naprawy prowadzone są fachowo i w ekspresowym czasie. Firma uzyskała wymagane certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego na konserwację wózków. ANSAL gwarantuje doświadczoną kadrę, krótkie terminy i najniższe ceny .

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spawanie »

  GLOBMETAL specjalizuje się w obróbce metali, niemetali, materiałów z drewna i produktów drewnopodobnych. Praktykuje laserowe cięcie metalowych płyt i innych tworzyw, zginanie, robienie nacięć, scalanie. GLOBMETAL kooperuje też z pozostałymi zakładami w dziedzinie przecinania wodą, śrutowania, dekorowania, obróbki cieplnej i innych. Zdobyte umiejętności i nieustanny rozwój zaplecza mechanicznego umożliwia zdobywanie najlepszej marki i satysfakcji nabywców. Obrabianie tworzyw to zamiłowanie całej firmy.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Króciec »

  Firma Fantom zajmuje się przetwórstwem stali kwasoodpornej, zwykłej oraz nierdzewnej. Już ponad 5 lat zaopatruje polski i zagraniczny rynek w stalowe elementy, które wykonuje także na indywidualne zamówienia Klientów. W ofercie produktów firmy znajduje się króciec pomiarowy wykonany ze stali czarnej, nierdzewnej oraz króciec M64x4. Na stronie internetowej można zapoznać się z profesjonalnymi wskazówkami dotyczącymi montażu przekroju pomiarowego wraz ze schematami przygotowanymi przez ekspertów z dziedziny przemysłu.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie led warszawa, »

  Produkujemy oświetlenie diodowe led wykorzystywane głównie w reklamie i do dekoracji wnętrz. Mamy do zaoferowania moduły led, taśmy led, diody o wysokiej mocy POWER LED, sterowniki i akcesoria. Wykonujemy również oświetlenie oraz elektronikę do artykułów POS. Optymalne ceny, produkty wysokiej jakości, dostawy na czas! Każdy klient jest dla nas najważniejszy. Zrobimy co w naszej mocy by klient był zadowolony z współpracy z nami. Na życzenie klienta wykonujemy specjalne zamówienia. Zapraszamy do współpracy! NASZA OFERTA

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy hydrauliczne, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podnośniki koszowe »

  Firma Hewea świadczy specjalistyczne usługi na polu zaawansowanych systemów załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych, co jest udokumentowane wieloletnim doświadczeniem, którym dzielimy się z naszymi klientami. Zajmujemy się zwłaszcza takimi tematykami jak hydraulika siłowa, układy hydrauliczne, zabudowa wywrotek, żurawie hydrauliczne. Handlujemy takim sprzętem jak pompy tłoczkowe, urządzenia bramowe oraz podnośniki koszowe. Nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całego kraju, a oprócz handlu wykonujemy jeszcze serwis urządzeń przez nas oferowanych. Współpracujemy z takimi uznanymi firmami jak Fassi, Penta.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki serwis »

  Firma CzeMar-Serwis istnieje już 10 lat. Sprzedaje i reperuje urządzenia do kompresji i pompy. Jest autoryzowanym sprzedawcą Alup Kompressoren, Mark i Robuschi. Oferuje nieużywane maszyny i już użytkowane. Dzierżawi również i wykupuje machiny co więcej prowadzi sprzedaż części wymienialnych. CzeMar –Serwis wytwarza kontenerowe stacje sprężonego powietrza. Świadczy kompleksowe usługi w obszarze pomysłodawstwa a także adaptacji obiektów fabrycznych. Nawołuje do współpracy firmy polskie i zagraniczne. Jest przetestowanym wspólnikiem biznesowym.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • suwnice »

  WINDEX HOLDING specjalizuje się w sprzedaży maszyn dźwignicowych. Tworzy też i sprzedaje podzespoły do urządzeń do transportu, wind, podnośników i wózków WNA i WAN. W ofercie są sprzęty nowe i używane. Przedsiębiorstwo reprezentuje markę Donati i importuje komponenty do suwnic, objętych 3 letnią gwarancją. Można zlecić założenie, unowocześnienie, serwis i dowóz. Wieloletnie doświadczenie w branży maszyn dźwignicowych i znająca się na robocie załoga to zalety zakładu. Windex Holding to wspaniały partner.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: