Strony związane z hasłem 'detoks alkoholowy':

 • Leczenie alkoholizmu - Klinika odwykowa »

  Do 2008 roku nie istniała w Polsce prywatna Klinika odwykowa. Działające prywatne placówki psychiatryczne prowadziły leczenie odwykowe jedynie jako pod-specjalizację. Zresztą wiodąca z nich zdecydowaną większość przyjęć realizowała w ramach leczenia refundowanego przez NFZ. Uzupełniając tę lukę stworzyliśmy NZOZ Medox, mały kameralny szpital, dyskretnie położony w pobliżu Warszawy. Naszą podstawową specjalizacją jest leczenie choroby alkoholowej a także powikłań alkoholizmu, efekt staramy się osiągać poprzez współpracę licznych specjalistów, w tym fizjoterapeuty, internisty, psychiatry i psychologów. Dzięki pozytywnym opiniom naszych pacjentów przez pierwsze try lata działalności z naszej oferty skorzystało już 1500 pacjentów z całego Świata.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Profesjonalne Ośrodki Leczenia alkoholizmu, powikłań choroby alkoholowej, współuzależnienia, DDA, zawiera informacje, dane adresowe.
  Dziś prawie każdy uważa, ze zna się na leczeniu choroby alkoholowej i jej następstw. Wielu pseudoterapeutów ma przekonanie, że za pomocą pogadanek osiągną sukces. Bardzo przestrzegamy przed takimi, którzy twierdzą, że mają 100% skuteczności, że wszyscy ich pacjenci utrzymują abstynencję. W Polsce istnieje ok. 60 nielegalnych tzw. "klinik, ośrodków, centrów" oferujący leczenie choroby alkoholowej. Są to placówki założone przez oszustów żerujących na cudzej tragedii. Mają nadzieję, że "alkoholik" ze wstydu nie będzie żądał zadośćuczynienia.
  W związku z tym założyliśmy nasz katalog, który zawiera sprawdzone placówki.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie choroby alkoholowej »

  O chorobie alkoholowej i metodach jej leczenia pisano już tomy. Jednak wciąż brakuje tekstów pisanych przez osoby z praktyczna wiedza popartą biologicznym wykształceniem. Jest kilka metod, praktyk, które maja znacznie większą przydatność w procesie terapeutycznym. Na pewno trzeba wspomnieć o AA, co prawda skuteczność jest kilkuprocentowa, wie porównywalna z psychoterapią uzależnień, jednak dominującą zaleta jest kilkadziesiąt lat doświadczeń wspólnoty i niegenerowanie kosztów z wydatków publicznych. Chcesz wiedzieć czy detoks alkoholowy to leczenie alkoholizmu, jak rozpocząć udział w grupie Anonimowych alkoholików, zajrzyj na naszą stronę, poczytaj.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »