Strony związane z hasłem 'filtr':

 • Sklep z pneumatyką »

  Sklep z pneumatyką w wersji online jak i tradycyjnych punktów sprzedaży. Sklep z pneumatyką wysokiej jakości, sprawdzonych marek i doświadczoną kadrą. Nasz sklep pneumatyczny oferuje m.in. dużą gamę filtrów ciśnieniowych sprężonego powietrza. Nasze filtry sprężonego powietrza są podstawowym elementem każdej instalacji. Filtry sprężonego powietrza z filtracją od 0,01 um. Filtr sprężonego powietrza także w serii dla wysokich ciśnień pracy. Na wszystkie filtry do powietrza dajemy naszą gwarancję !

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie wody Warszawa »

  Nasz sklep internetowy filtry.waw.pl to specjalizacja w oczyszczaniu wody do celów pitnych i przemysłowych na ternie Warszawy i okolic. Nasi specjaliści legitymują się bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, doradzamy od lat. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że niedawno siedziba stacjonarna naszego sklepu zmieniła się z 17 Stycznia 70 na al. Krakowskie 179. Nieważne czy mieszkasz w domku jednorodzinnym czy w bloku ważne jest jakiej jakości wodę spożywasz i w jaki sposób wpływa ona na Twoje i Twoich bliskich zdrowie. Zajmujemy się sprzedażą i instalacją: filtrów do wody, odżelaziaczy, zmiękczaczy oraz akcesoriów takich jak np. pompy, mierniki przepływu, wylewki i wężyki. Do naszych sklepów w Warszawie zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filtry wody »

  Prowadzimy sprzedaż filtrów do wody, zmiękczaczy, odżelaziaczy i akcesoriów. Woda to podstawa i niezbędny składnik życia dlatego tak ważne jest abyśmy spożywali wodę oczyszczoną i odpowiednio przygotowaną. Filtry do wody wyposażone w system odwróconej osmozy gwarantują nam to, że nasza woda będzie przefiltrowana pod kątem występowania w niej grzybów, mikroorganizmów, metali ciężkich takich jak np. ołów, rtęć czy fluor. Firma Amii jest ekspertem z zakresu filtracji i oczyszczania wody, pomożemy ci wybrać odpowiedni filtr i doradzimy. Nasi specjaliści to wykwalifikowany personel. Zapraszamy do naszych sklepów internetowych i placówkę stacjonarnych w Łodzi i Warszawie.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »