Strony związane z hasłem 'numizmatyka':

 • Numizmatyczny sklep internetowy. »

  Twoje hobby to numizmatyka czy wiesz że : Numizmatyka to nauka wchodząca w skłąd nauk historycznych zajmująca się klasyfikowaniem banknotów i monet. Na początku XV część numizmatyki przerodziła się w kolekcjonerstwo. W celu sprostania zapotrzebowaniu wraz z rozwojem numizmatyki jako hobby postało dużo różnych podmiotów pomagających kolekcjonować monety. Jednym z najlepszych portali jest firma multi-monety.pl. Nasz portal posiada do sprzedaży bardzo duży wybór monet złotych, srebrnych, zagranicznych, a także złoto i srebro inwestycyjne. Multi-monety.pl oferują najlepszy abonament monet kolekcjonerskich NBP. Terminowość dostawy i pełen profesjonalizm czynią z naszego sklepu najlepszą alternatywę zakupu monet poprzez internet. Dzięki współpracy z naszym partnerem handlowym Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową Nike nasze produkty można odebrać osobiście w 29 placówkach na terenie 16 miejscowości.
  Inwestycja na przyszłość? - rozwiązanie jest jedno- inwestuj w monety!

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep numizmatyczny Dukat »

  W sklepie kolekcjonerskim posiadamy najtańszą i najbogatszą ofertę akcesoriów numizmatycznych do bezpiecznego przechowywania monet czy banknotów. Mamy duży wybór monet i banknotów kolekcjonerskich z całego świata w stanach bankowych. Ciekawe książki i literaturę numizmatyczną pomocną w identyfikacji i wycenie walorów.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monety Kolekcjonerskie »

  Nasze przedsiębiorstwo, niezmiennie ciesząca się uznaniem i zaufaniem klientów, od wielu lat zajmuje wiodące miejsce na polskim rynku numizmatów. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana i obejmuje między innymi kolekcje miniatur monet polskich powszechnego obiegu, repliki monet najbardziej znanych światowych mennic państwowych, wiele kolekcji najbardziej interesujących serii monet krajowych i zagranicznych oraz numizmaty złote. Tworzone przez nas monety nieodmiennie wykonane są bardzo precyzyjnie, z wyjątkową troską o szczegóły, tak, by olśnić każdego: nie tylko kolekcjonera, ale też każdego miłośnika piękna. Wśród cieszących się wyjątkowym zainteresowaniem numizmatów od lat znajdują się serie tematyczne i monety pamiątkowe. Stale zabiegamy także o rozwijanie katalogu naszych produktów o nowe pozycje, by wyjątkowe piękno i finezja ich wykonania mogły wzbudzać zachwyt kolejnych pokoleń Polaków.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »