Strony związane z hasłem 'pressel page':

 • Artykuły w sieci »

  Zastosuj się do regulaminu a otrzymasz prawie nieograniczoną wolność słowa. Dobra jakość artykułu, zgodność z polskim prawem, zadbaj o to by wpis nabrał mocy albo zleć to nam. Wykorzystanie precli niesie wiele możliwości, zamieść dodatkowy odnośnik do swoich podstron, wpisów w innych preclach, katalogach, myśl i optymalizuj. My ze swojej strony gwarantujemy staranne redagowanie naszych internetowych gazet i ich długowieczność. Z zamysłu nasz zbiór Prywatne precle powstał na potrzeby naszej firmy SEO, jednak udostępniamy go innym za symboliczną opłatą, która umożliwi utrzymywanie domen i serwerów.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • arty z odnośnikami »

  Była sobie firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych w mieście Kraka. Nie starała się i padła, przechwyciliśmy domenę i założyliśmy precla. Stale go linkujemy, bez przesady ale wpisy indeksują się prawie w trakcie pisania. Nie zamieszczamy linków na stronie głównej, w unikalnych artach umieszczamy z reguły jeden, czasami dwa odnośniki. Strona ma ładny design, na razie PR 1 i stale się rozwija, służy nam do wiadomych prywatnych celów, jednak nasze artykuły są poprawne merytorycznie i poprawnie napisane po polsku. Należą do grupy, warto się zainteresować dodaniem wpisu.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły emocjonujące »

  O zaletach i wadach precli pisano już bardzo dużo. Praktycznie wszystko zależy od sposobu moderacji danego zbioru artykułów. Jeżeli są to precle prywatne, właściciel uważa aby nie zrobić śmieciowiska, spamu, możemy liczyć, ze zyskamy wartościowy odnośnik. I właśnie takie cele przyświecają nam przy tworzeniu naszej bazy stron z pozycjonującymi artykułami. Jest to w zasadzie zbiór artykułów reklamowych tworzonych na nasze prywatne potrzeby. Jednak postanowiliśmy udostępnić je doświadczonym pozycjonerom. Napisz artykuł unikając DC, zarejestruj się, podaj do moderacji, jeżeli jest "po polsku" uzyskasz akceptacje. W niedługim czasie rozpatrzenie moderacji będzie płatne.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły na każdy temat »

  Szukasz sposobności do zaprezentowania swoich poglądów, jesteś expertem w dowolnej dziedzinie, nie masz gdzie publikować. inwarszawa.pl jest dla Ciebie, wystarczy skontaktować się z moderatorem i masz duże szanse na status autora. Artykuły na każdy temat, to również sposobność na zareklamowanie swojego serwisu, wystarczy umieścić ciekawe, unikalne artykuły z odnośnikami. Mimo licznych dyskusji pressel page wciąż maja skuteczną moc w SEO. Należą do często używanych narzędzi. Nie czekaj spróbuj opublikować swoje precle w sieci. A jeszcze lepiej zrób to w całej grupie prywatnej SEOmir.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »