Strony związane z hasłem 'przychodnia':

 • Weterynarz Warszawa »

  Posiadanie zwierzaka domowego wymaga serca, sporo czasu i profesjonalnej opieki weterynaryjnej. Tomvet - to klinika weterynaryjna kierująca swoją ofertę zarówno w zakresie podstawowej opieki medycznej nad zwierzętami jak i możliwość przeprowadzenia skomplikowanych zabiegów i operacji jest skierowana do wszystkich miłośników zwierząt z Warszawy i okolicznych gmin. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i nowoczesny sprzęt do atuty naszej przychodni - zapraszamy

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska »

  W trosce o dobry stan zdrowia wszystkich pacjentów poza granicami kraju utworzona została prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie, która zapewnia kompleksową, fachową opiekę gwarantowaną przez świetnych specjalistów ze wszystkich znaczących dziedzin medycyny. Znajduje się w naszej przychodni m.in. lekarz rodzinny, neurolog, pediatra, wenerolog, dentysta, położna, kardiolog, anestezjolog, psychiatra, hipnoterapeuta dla których głównym celem jest umożliwienie chorymnajlepszej opieki medycznej.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań »

  Pełnowymiarowe zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, protetyki oraz implantologii, ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej są domeną przychodni stomatologicznej STOM-MED z Poznania. Gabinet oferuje kompleksowy pakiet realizacji ze wszystkich możliwych domen stomatologii: implanty, lakierowanie albo wybielanie zębów, nieinwazyjne wypełnianie ubytków, usuwanie wad zgryzu albo chirurgia stomatologiczna. Angażujemy niejednego wykwalifikowanego dentystę, dla którego przywrócenie pacjentom pięknego uśmiechu jest najwiekszą pasją. STOM-MED realizuje kompleksową diagnostykę stanu zębów oraz jamy ustnej. Dysponujemy najlepszym w Poznaniu rentgenem zębów, nowoczesnymi projektorami oraz kamerami zewnątrzustnymi oraz pozostałymi niezbędnymi wdrożeniami z zakresu diagnostyki. Gabinet STOM-MED prowadzi zapisy na wizyty stomatologa: nr tel. 618334200.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Zamieszkujesz w stolicy Anglii i chcesz korzystać z polskiej ochrony medycznej. Od tego momentu jest to proste. Polska klinika w Londynie zapewnia najlepszą protetykę leczniczą w bardzo obszernym charakterze. W prezentowanej lecznicy dzień w dzień zespół specjalistów z polski leczy potrzebujących.
  Sprawdź przedstawianą witrynę internetową i sprawdź jakie usługi oferujemy. Zapewniamy kompetentne podejście i znakomicie uposażone gabinety. Dzień w dzień z naszych usług korzysta wielu polaków, którzy żyją w Londynie. Dołącz do szczęśliwych pacjentów!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »