Diety Podkategoria: Diety

 • Lubię wypić »

  Temat znany praktycznie wszystkim, kto z nas nie przesadził na imprezie. Pewnie wielu robi to niestety często. Mamy swoje sposoby na kaca, często wiemy raj sobie radzić z przepiciem. Jednak temat nie jest banalny, alkohol etylowy to rzeczywiście trucizna, spożywany często prowadzi do groźnych następstw i powikłań. Prawie każdy z naszych układów jest wrażliwy na jego działanie. W naszym portalu przedstawiamy tylko najważniejsze z zagrożeń spożycia etanolu. Metabolizm alkoholu to już dobrze poznana dziedzina. W serwisie kilka informacji jak nie wpaść w kłopoty spowodowane spożyciem. Kilka niby znanych jednak ważnych faktów.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bez witamin nie ma zdrowia »

  Witaminy są dość prostymi związkami organicznymi, jednak ich roli w metabolizmie człowieka nie można przecenić. Regulują najważniejsze szlaki, decydując o ich efektywności. Bez ich udziału nie działałyby nasze narządy i układy. Choroby niedoborowe takie jak anemia zwana niedokrwistością, polineuropatie i inne maja swoje podłoże w braku odpowiednich witamin. Podobnie nadmiar witamin związany z nadmierna podażą sztucznych preparatów może powodować poważne zaburzenia. Mało kto wie, że tak popularna Vit C ma właściwości uzależniające, o tych i innych ciekawostkach poczytasz na witaminy.info.pl

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błonnik pokarmowy »

  Jedną z najczęstszych niedyspozycji w obecnych czasach jest zaparcie. Obstrukcja występuje czasami u osób zdrowych przyjmujących mało błonnika oraz u noworodków. Zaparciu można zapobiegać poprzez wypijanie większej ilości płynów a także spożywanie pokarmów z błonnikiem pokarmowym. Błonnik to substancje pochodzenia roślinnego nie ulegające trawieniu przez enzymy naszego układu pokarmowego. Błonnik pokarmowy odgrywa znaczącą rolę w należytym działaniu przewodu pokarmowego.

  Bardzo duże ilości błonnika pokarmowego obecne są w:
  - słaboprzetworzonych produktach zbożowych (otrębach zbożowych, kaszy kukurydzianej i musli)
  - warzywach (bakłażanach, kapuście pekińskiej, kukurydzy i sałacie rzymskiej)
  - owocach (świeżych figach, grejpfrutach białych, kaki i nektarynkach)
  - roślinach strączkowych (grochu, fasolce szparagowej)
  - nasionach i orzechach (migdałach, orzechach brazylijskich i pestkach słonecznika)
  Można także zamówić suplementy zawierające błonnik w tabletkach
   
  Błonnik pokarmowy ma dobry wpływ na organizm:
  - spowalnia rozkład węglowodanów
  - wiąże jony sodu
  - zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów przewodu pokarmowego

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok noni »

  W sklepie on line Suplementydiety4u.pl każda osoba dbająca o swoje zdrowie odnajdzie duży wybór różnego rodzaju multiwitamin oraz suplementów diety. Przeznaczone są one dla dzieci jak też osób starszych. Medykamenty takie jak na przykład sok Noni wspaniale oddziałują na większość układów ustrojowych człowieka. Również kondycja fizyczna może być w znacznym stopniu poprawiona. Witaminy dostępne na stronach Suplementydiety4u.pl to specyfiki renomowanego wytwórcy CaliVita. Dzięki temu każda multiwitamina czy suplement diety jest wysokiej klasy. Oprócz medykamentów mających wpływ na poprawienie kondycji psychofizycznej, sklep Suplementydiety4u.pl proponuje również medykamenty na konkretne dolegliwości. Zestawy na leczenie gronkowca, bądź też na oczyszczanie wątroby są to niezwykle często zakupywane artykuły. Ze względu na swoją skuteczność cieszą się one regularnym powodzeniem.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suszone owoce producent »

  Spółka ROS-SWEET jest producentem najlepszej jakości bakalii. Szeroka oferta firmy zawiera m.in. orzechy brazylijskie, mak niebieski w nasionach oraz suszone owoce. Producent tych produktów zapewnia jedynie zdrowe artykuły spożywcze, które są wytwarzane na bazie najlepszych surowców. Odbiorcami produktów firmy są zarówno firmy piekarnicze, jak również konfekcjonujące bakalie. Spółka cały czas rozszerza swój asortyment, co sprawia, że zyskuje wielu zagranicznych Klientów. Na prezentowanej stronie internetowej zamieszczono całkowitą ofertę oraz dokładne informacje o firmie.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy »

  Ideą zaistnienia apteki internetowej pod adresem tanie-lecznie.pl było wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów. Lata działalności pozwoliły na rozszerzenie całego asortymentu o suplementy diety, środki nasenne czy przeciwbólowe. Można tam znaleźć artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, a konkretnie kosmetyki SVR. Oprócz samych kosmetyków polecamy również Państwu różnorodne leki na trądzik bez recepty. Zapraszamy do zaznajomienia się z bogatym asortymentem apteki online, która funkcjonuje pod adresem tanie-leczenie.pl.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Afrykańskie mango »

  Przez ogromną ilość przeróżnych środków, jakie mają wspomagać procesy naszego odchudzania często nie posiadamy pojęcia co tak naprawdę jest skuteczne. Wszelkie reklamy z pewnością nie muszą poprawiać naszej wiedzy, bo każda może mówić dla nas, iż inny środek może okazać się najbardziej skuteczny. Przeglądając Internet znajdujemy jednak korzystne opinie o african mango. Jednak preparaty z mango to również wiele przeróżnych producentów. Aby uprościć kwestię doboru różnego rodzaju preparatów na odchudzanie na naszej stronie widnieje zestawienie środków, które może pomóc dla każdego podjąć właściwe decyzje.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety

Diety - nowa strona:

Adres: